Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák most mit csináljak?...

Anyukák most mit csináljak? Hogy lehet így becsapni az embert?

Figyelt kérdés

Meghiredttem egy nike kiscipőt.Rögtön jelentkezett rá egy nő, de kérte várjak gyesig.Vártam.Kb 1hét.Közben vagy 4-en jelentkeztek a cipőért.Egyik hölgy vissza is írt ha még sem viszik el a cipőt, neki kell.Visszakérdeztem anyukát biztos hogy kell?Ő visszaírta igen biztos.Azóta sem jelentkezik.

szóltam a másiknak.Írta hogy ő utánvét szeretné átvenni és már írta is a címét.Én megírtam hogy csak kedden tudom feladni az ünnepek miatt.Ma feladtam a cipőt de olyan sok volt utánvét.1250ft.Megírtam neki hogy elég sok volt,,,,stb stb, de azóta sem válaszol.Pedig már 3x írtam.Telcsiszámát nem tudom.Csak a címét.Mi lesz ha nem veszi át?MiérÉs akkor veszik 1200ft-om.


2012. ápr. 11. 19:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írják az oldalakon, hogy utánvéttel semmi esetre nem postázok. Ez a tanulópénz.
2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tudsz csinálni, csak tanulni belőle.

máskor a postaköltséget igenis utalják előre!

2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hogy ha az aukciós oldalon van értékelés, akkor megírod, hogy semmi esetre sem küldjetek neki utánvéttel, mert nem veszi át, és befaragsz neki egy negatívot. Ha el tudod küldeni a rendszer üzemeltetőjének, hogy ő kérte utánvéttel, tehetsz panaszt, esetleg felfüggesztik, de a pénzed ugrott. Ilyen dologgal nem foglalkoznak, legfeljebb ha ismételne.

De várj még, nézd meg jár-e fel az oldalra. Lehet, hogy elutazott az ünnepekre, és még nem jött haza!

2012. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
...és ha utánvéttel kérte, akkor biztos tudja a postai díjszabást.Feltehetőleg nem 0 pontos vásárló.
2012. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ma adtad fel akkor hol a probléma? Ott, hogy nem válaszol a mailekre? Lehet hogy nincs netközelben ma, vagy csak este lesz. Szerintem még tök feleslegesen pánikolsz... Jó ha péntekre odaér a csomag, neked meg csak jövőhéten megy vissza a pénz. Nyugi :)
2012. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy átveszi hiszen csak ma adtad fel! Lehet nincs netközelben épp.
2012. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Át fogja venni,tuti.Majd írd meg,de így lesz!
2012. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
A jófogáson árultam. Legyen igazatok, majd írok.
2012. ápr. 11. 20:42
 9/41 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok dolgot adtam már el,99%-ban utánvéttel,sajnos 1x én is pórul jártam,a kedves vevő nem ment el a postára érte,ezért buktam 1660ft-ot!

Ha ennyire érdekelte,akkor biztos át fogja venni,csak biztos dolgozik,és azért nem tudott vissza írni!

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Tanulópénz.


Sose várj, max 3 napot. Ha nem válaszol, akkor rakd vissza eladásba és ha van rá lehetőség, akkor pontozd le az illetőt.

2012. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!