Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire csúnya dolog becsapni...

Mennyire csúnya dolog becsapni egy férfit aki még nem szeretne gyereket,a nő viszont igen,ezért becsapja hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés
Aztán bejelenteni a férfinek,hogy héj,terhes vagyok és megtartom.
2023. ápr. 14. 10:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Klassz, hogy valóra vált az álmod. Az én ismeretségi körömben is volt ilyen eset, évtizedekkel ezelőtt. A férfi még élni akart, és a nő azt mondta, gyógyszert szed. Nem szedett, besikerült a gyerek. Szépen, együtt fenevelték. Mikor a férj 50 éves lett, rájött, hogy ő még nem élte ki magát fiatalon, otthagyta a feleségét, és azóta 0 3. "élettársa" van. A gyerekével tartja a kapcsolatot valamilyen szinten a mai napig, de a feleségével nem.

Azért bízzunk benne, hogy nálatok ez nem fordul elő!

2023. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem minek kellett kiírni akkor ezt a kérdést ennyi év távlatából. Most azt várod, hogy gratuláljunk, amiért nem voltál korrekt a pároddal? Nekem egy párkapcsolat nem erről szól, mindkétszer megbeszéltük, hogy mindketten szeretnénk gyereket. Mondjuk mi is szeretjük egymást, nem csak a saját álmainkat valósítjuk meg, hanem a közöseket.
2023. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsed volt.


A baratnom csinalta ezt, nem itelem el, nem talalt part, es 35 evesen mindenkepp szeretett volna gyereket. Fel eve voltak egyutt a parjaval, terveztek gyereket, de kesobbre, de ugy, hogy a pasi mar 40 volt, es volt mar egy gyereke. Igazabol a baratnom tudta, hogy valoszinu lelep, mert csak hitegeti... nem szedte a gyogyszert, terhes lett.

A ferfi persze lelepett, azota mar vagy az 5. baratnonel tart, a baratnom szepen neveli a gyereket.

2023. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon övön alulinak tartom nőként is ezt, mikor valaki a szülhetnékje miatt felcsináltatja magát titokban.

Volt egy barátnőm, aki így tett, ők együtt nevelik a gyereket úgy 15 éve, de nem tartjuk a kapcsolatot, szóval nem látok bele az életükbe, hogy vannak meg.

Férjem exe így készíttette el a 2. gyereket, amit a férjem egyáltalán nem akart, amúgy se, illetve a kapcsolatuk is borzasztó volt már addigra, látszott a vége. A hölgy ezt a véget akarta kijjebb tolni. 1,5 évet nyert vele.

2023. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem becsaptad, hanem rábeszélted, ne húzzon gumit. Nagy különbség. A becsapás az lett volna hogy azt hazudod, még szeded a tablettát.
2023. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
en elgondolkodnek azon hogy nem jo partnerrel vagyok. ez az egyik legfontosbb kerdes egy ido utan egy parkapcsolatban. ha nem ertetek egyet akkor menni kell
2023. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a kérdés célját. Szeretnél másokat is arra buzdítani hogy verjék át a párjukat mert nálatok happy end lett? Vagy most ébredt fel a lelkiismereted ennyi év után?

Ha azt írjuk nagyon csúnya dolog akkor vezekelni fogsz?

2023. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem hagyott ott a párod, de ő nem akkor vált apává, amikor készen állt rá, hanem amikor rákényszerítetted. És ez nem múlik el akkor sem, ha hozzánőtt a feladathoz a baba érdekében. Legalább ne lennél rá ilyen büszke.
2023. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

"Igy ravettem hogy ne huzzon gumit es azonnal jott is a baba"


Azért itt ő is tudta, mit csinál. Hacsak nem azt mondtad, hogy gyógyszert szedsz, számolnia kellett volna felnőtt férfiként azzal, hogy a védekezés nélküli szexből gyerek is lehet...

Bár látva, mennyi gyerek becsúszik, nem biztos.

2023. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez undorító gerinctelen dolog. Nekünk sok időbe telt, mire mindketten megértünk a közös gyerekre, 13 éve vagyunk már együtt és most várjuk a kisfiunkat. Nagyon sokan mondták nekem, hogy állítsam kész tények elé, hagyjam abba a tablettát. Én úgy érzem, ezzel becsaptam volna, és akkor a gyerekünk nem közös döntésen alapszik, hanem egy kényszeren. Tudtam, hogy készen fog állni, csak idő kérdése, és így is lett.
2023. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!