Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyafalva vagy Preghello...

Anyafalva vagy Preghello alkalmazás a jobb, informatívabb?

Figyelt kérdés
Ti melyiket használjátok és szeretitek jobban? Elsőre mind2-t letöltöttem, de még vacillálok, nekem melyik segít jobban. Nektek melyik vált be?
2023. ápr. 16. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, azért szerintem ennyire nem fontos ez. Mármint én speciel letöltöttem mindkettőt, és mindkettőt el is olvasom, mikor hétfordulóhoz érünk, de hát ezekre nem alapozok semmit. Csak azért nézem őket, hogy olvassak arról kicsit, hogy mi zajlik épp odabent, mosolygok rajta egyet, hogy azta de cuki, hogy már ekkora meg mindene megvan, meg izé, aztán ennyi. Nem gondolom, hogy ezek az appok másra jók meg másra valók. Vagy de? Elfér mindkettő a telefonomon, úgyhogy nem döntöttem egyik mellett sem, az anyafalva áll jobban kézre, azt olvasom el előbb, aztán megyek a preghelloba, hogy ott írnak-e valami extrát még a másikhoz képest. Nem szoktak amúgy.
2023. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván nincs akkora jelentősége, csak kíváncsi voltam, ki mit szeret. :) Nekem amiben még jó kiindulópont, azok a listák, hogy az egyes időszakokban mi mindenre lehet szükség, és mik az elintéznivalók. Bár én imádom a listákat :D
2023. ápr. 16. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Az előző terhességemnél preghello-ztam, most anyafalvát töltöttem. Preghello-ra nem emleksz, de anyafalva kicsit zavarban van az idővel. Egy nappal fiatalabbnak számolja, mint kéne a kiírt dátum szerint, és a hetekhez sem jól van rendelve a méret (pl.11. hétre most azt írja, hogy 44-60mm, pedig az a 12.heti méret ). Az alkalmazás jobban tetszik amúgy, de ez a pontatlanság zavar.
2023. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a preghellot letöltöttem aztvolvasom,informatív
2023. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a preghello volt letoltve,leginkabb a lanyom miatt...o nagyon izgatottan nezte minden hetfordulon mekkora eppen a testvére pociban.
2023. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a preghello volt, szerettem. A bevásárlólista jó volt, meg a fájásszámláló is hasznos.
2023. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A preghello tenyleg jo...a fajaszamlalot nem volt idom hasznalni(almomban jottek,szules elott masfel oraval ebredtem fel rajuk )de a tobbi informacio ami van az alkalmazasban nagyon hasznos.
2023. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En a Pregnancy+-t hasznaltam es a 9 honapot. Elobbit szerettem.
2023. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyafalva


Preghello nem tud ikreket kezelni

2023. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem a preghello nagyon bejön. Az utolsó menstruációmból pontosan azt a szülési dátumot számolta, amit 13. Héten az orvos is megállapított. Annyi észrevételem van, hogy a baba méreteit nálam nagyobbnak jelzi hétről-hétre, mint ami a valóság pedig az orvos szerint nem túl kicsi a baba. Én alacsony vagyok szóval ő sem lesz valami nagy úgy gondolom. Viszont mindenki más és mindenkinek más alkalmazás a megfelelő, ha már kettőt kinéztél szerintem pár hétig próbáld mind a kettőt használni és úgy könnyebb a döntés.
2023. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!