Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több gyermekes anyukák,...

Több gyermekes anyukák, nektek mindegyik terhességet hányás émelygés kísért? 3.császármetszést, hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma tudtam meg, hogy babát várok, előző kettő terhességemet 18 hétig végig hánytam, tartók tőle, hogy most is ez lesz, nektek volt változás a többi terhességbe? 3.császár nehezebb volt?
2023. ápr. 17. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elsőnél hánytam, azt is csak mint utólag kiderült a terhes vitamintól. Másodiknál csak émelyegtem, a harmadiknál semmi.


Míg az első kettőnél nagyon kívánós voltam, addig a harmadiknál semmi.



2 sürgősségi 1 program csm volt. Fizikailag az első csm volt a legrosszabb, az teljesen lerúgott. 2 évig nagyon gyenge volt az immunrendszerem.


A másodiknál 2 órás nagy műtét, másnap bélgyulladás +1 hét kórház kemény antibiotikum kúra. De még is gyorsabban gyógyultam.

A harmadiknál viszont begyulladt a belső varrat, azt hittem lekaparom a falat. 2 adag antibiotikumot kellett letolnom.

2023. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél kórhazba voltam vészes hanyással majdnem 1 hetet.

Masodik terhességemnél is durva volt, de a kórhazt megúsztam. Vagyis a hányás miatt. Vetélés lett, műtéttel befejezték.

3.terhessegemnél talan 1x hánytam. Ott más bajaim voltak.

2023. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a négy terhességnél vészes hányás, 2-nél kórház is volt. Első lány, második fiú-fiú iker, 3. fiú (sajnos 36 hetesen meghalt méhen belül). 4. terhesség fiú. Tehát egyiksem ugyanolyan összetételű terhesség, a hányás viszont sajnos ugyanaz.
2023. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!