Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit zavaros lesz a történet...

Kicsit zavaros lesz a történet. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A ciklusaim 28-30 naposak. Utóbbi kettő 30 napos volt. Mostanira csak az ovuláció napja miatt tippelnék(április 6.)28 napra.Mikor teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés

Marc. 23-án menstruáltam utoljára. A lényeg, hogy 30 napnál szombaton, 28-nál csütörtökön kellene megjönnie. Van két halvány pozitív tesztem. Sajnos volt már két kémiaim.

Nektek mennyire volt erős a két csík nem várt előtt 1 nappal?



2023. ápr. 19. 07:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
1es vagyok, szerintem teljesen jó 13 nap után az 1-2 hét. Nekem az a 15. nap volt, amikor 2-3 hetet írt, néhány nap múlva neked is biztos 2-3 hét lesz.
2023. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

El követtem azt a hibát, hogy ezer féle tesztet használtam és amelyik halványan látszott el szomorított. Egymás mellé raktam a prediket. Hétfő, szerda, csütörtök. Szerinted is erősödik? Most egy darabig leállok a tesztelgetéssel mert csak megkergülök.

[link]

2023. ápr. 20. 09:23
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szépen erősödnek. De sajnos tapasztalatból mondom, hogy az sem jelent semmit, csak azt, hogy nem kémiai... semmire nem garancia sajnos.

Nekrm volt 3 egészséges terhességem, majd 2 missed abom, most ismét pozi lett a teszt, hétfőn megyek orvoshoz, de nagyon félek. Jó lenne, ha lenne szívhang. Bár tavaly az is volt, mégis megállt. Szóval nagyon nehéz. És én is kezdek kifutni az időből. Nem tudom, mi lesz, ha ő sem marad.😔

Nektek minden jót! Sztem minden rendben lesz!

2023. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én május 4-én megyek. Akkor leszek kerek 6 hetes. Nagyon szorítok, hogy nálad is minden rendben legyen. Ha nem vagyok túl indiszkrét, mennyi idős vagy? Én nyáron töltöm a 36-ot.Férjem a 40et. Mi sem vagyunk már mai gyerekek. Nagyon el leszünk keseredve ha harmadszor is kudarcot vallunk.
2023. ápr. 20. 10:13
 15/32 anonim ***** válasza:
Most töltöttem a 40et, férjem szintén. Tavaly szerettünk volna ismét babát. De nem sikerült. Talán most... persze van 3 egészséges gyermekünk, nekik nagyon örülünk, bárhogy is lesz.
2023. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkodtam már, mi lenne az a határ, ami még belefér. Nem tudom. 41 évesen már nem igazán szeretnék szülni...😌

Úgyhogy nagyon bízom benne, de nagyon nehéz az előzmények miatt. Voltam már uh-n, sajnos megint kisebb a mensi szerinti kornál.😔

Meglátjuk.

2023. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A peteérés időpontja biztos? Rendszeres a havid? Mert ugye nekem az elmúlt 2 hónap alapján csak szombaton kellene megjönnie, az lenne a 30.nap csak 2 nappal előbb volt pém.

Ha a menstruációtól és az átlagos ciklus hosszától fogja számolni a doki a heteket akkor papír szerint nem leszek még 6 hetes mire odajutok. Mit látott az uh-n?

40 felett én sem szeretnék szülni. Akkor elengedem én is. Van egy fiam nekem is :)

2023. ápr. 20. 11:27
 18/32 anonim ***** válasza:

Nem szabályosak a ciklusaim. 28-32 naposak, átlag 30cal lehet számolni.

UM: 02.26.

Első időntúli 25ös teszt 03.29. Majd a többi időn belüli.

1. Uh 04.06.: 5mm petezsák

2. Uh 04.11.: 10 mm petezsák, benne szikhólyag

3. Uh 04.17.: petezsák, szikhólyag, 2,9 mm embrióárnyék.

Annyiban bízom, hogy minden vizsgálatnál volt fejlődés. Aztán, hogy elég-e, hétfőn kiderül.

Azt mondta az orvos most hétfőn, hogy pont a határán van annak, hogy elinduljon a szívhang. Csak az a baj, hogy hiába telt el 2 hét a 2. Uh-tól, kevés a fejlődés. De persze a remény hal meg utoljára.😔

2023. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi gond. Megy a drukk. :)
2023. ápr. 20. 14:03
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

4,6,8 vagyok sajnos nekem eddig a tapasztalat azt mutatta, ha lassabban indul annak nem jó a vége.

2x jártam úgy hogy 8-9 dpon + lett a tesztem, de mikor mentem csak szikhólyag volt kb 4-5 nap lemaradás volt, mivel hamar + volt meg lh teszteltem tudtam hogy nem lehetett később. Utána már rendesen fejlődött az egyik de 6 hét után elment a másiknál meg szívhang nem lett.

2023. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!