Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan emberek történetére...

Olyan emberek történetére lennék kiváncsi akinek magas kockázatú lett a kombinalt tesztje, egészséges lett-e a baba?

Figyelt kérdés

Megvolt a 12. Heti ultrahang a saját orvosom 1,6 mm tarkoredot mert(orrcsont és egyéb vegtagok jól lathatoak voltak) délután pedig az Istenhegyi diagnosztikara mentünk kombinalt tesztre ahol már 2.1 mm volt a tarkoredo, orrcsont és egyéb vegtagok, szervek jól láthatóak. Dr Hajdú Krisztina azt mondta egészségesnek a baba. Délután hívtak a kombinalt teszt eredményével miszerint magas a kockázat down korra, csinaltassuk meg a niftyt.

Uh-n rendben volt minden.

Hormon eredmények

Papp a 0.39 mom

Free bhcg: 2.95 mom


Kockázat down 1:184


Magas kockázat


Duphastont szedtem 13. Hétig, most hagytam abba.

Másnap meg is csináltak a niftyt, most eredményre várok, addig jó lenne pozitív történeteket olvasni.


Köszönöm előre is!!



2021. ápr. 20. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

1:184 ez pont azt jelenti, hogy 184 ugyanilyen eredményekkel rendelkező ember közül 1-nek beteg a babája, a többi 183-nak nem.

Ha Hajdu doktornő azt mondja, hogy szerinte nincs gond, akkor valószínűleg valóban nincs baj.


Azért drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én is az Istenhegyiben voltam kombinált teszten. Nekem köztes kockázat jött ki. Ultrahangon minden rendben volt. Délután hívtak, hogy nem túl jók a hormon eredményeim. Javasolják, hogy csináltassak niftyt. Rákérdeztem, hogy van- e valami, ami módosíthatja a hormon eredményeket. A hölgy azt mondta, hogy a progi és a pajzsmirigy gyógyszerek befolyásolhatják az eredményt. Én szedtem mind a kettőt. Végül egy Trisomyra mentünk még vissza. Ott kijött, hogy teljesen egészséges a babánk.

2021. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi Székesfehérváron csinaltattuk a kórházban, durván 2és fél éve (most lett 2hete 2 a fiam)

Vele a tarkóredő 1.7mm volt, orrcsont rendben. 25 voltam, a családban távol sincs beteg.

A doki azt mondta, nem indokolt a vérvétel ez esetben, de mivel első baba volt, megcsináltattuk.

Down-ra 1:23hoz jött ki. Pánik volt nem kicsit. Jartunk pestre, ide oda vagy 3 dokihoz, több 10ezrekért.

Makk egészséges a fiam.


Unokatesómnak 1 éves a lánya, neki alacsony kockázat jött ki, down-os a lánya.



Most 16hetes terhes vagyok, a 12hetes uh tökéletes lett, meg se csináltattuk a vérvételt. Nem bízok meg benne.

2021. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, jól esik ilyen pozitív történeteket olvasni.


Érdekes ha befolyásolhatják a progi gyógyszerek akkor miért nem kellett feltüntetni. Most a nifty elott amit ki kellett tölteni papírokat, ott volt erre lehetőség.


Én is 25 éves vagyok most, ezért csodálkoztam, hogy ilyen rossz lett az eredmény.


De nagyon bizakodó vagyok, úgy érzem, hogy egészséges :)

2021. ápr. 20. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Semmi baj nem lesz!

Az anyai megérzések nem szoktak csalni 😉


3#

2021. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben! A nifty teszt negatív lett és beigazolódott, hogy kisfiú :)
2021. ápr. 23. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!