Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit zavaros lesz a történet...

Kicsit zavaros lesz a történet. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A ciklusaim 28-30 naposak. Utóbbi kettő 30 napos volt. Mostanira csak az ovuláció napja miatt tippelnék(április 6.)28 napra.Mikor teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés

Marc. 23-án menstruáltam utoljára. A lényeg, hogy 30 napnál szombaton, 28-nál csütörtökön kellene megjönnie. Van két halvány pozitív tesztem. Sajnos volt már két kémiaim.

Nektek mennyire volt erős a két csík nem várt előtt 1 nappal?



2023. ápr. 19. 07:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
*ennyi nő
2023. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. Nekem "csak" két kémiaiban volt részem mindegyiknél 1 év különbség volt. Most is 1 év telt el hogy újra pozitív a teszt. A 6.hétben nem látott a doki semmit, vérvételre járkáltam 2 naponta, közben már barnáztam és a 7.hétre mindkettő egy erősebb menstruációval távozott. Addig fogalmam sem volt, hogy létezik ilyen is. Az első terhességemből született a fiam. Akkor 21 évesen még csak fel sem fogtam hogy mi történik vagy történhetne. Probléma mentesen telt el a 40 hét. Végül császár lett, de mindketten jól voltunk. Az ember azt hinné, hogy ha már szült akkor ugyan, miért ne jönne össze később is. Aztán nem úgy van az, hiába egészséges mind a két ember.
2023. ápr. 20. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!