Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan isznak terhesen vízhajtá...

Sokan isznak terhesen vízhajtás céljával különböző gyógyteákat. Nincs ez rossz hatással a magzatvízre?

Figyelt kérdés
Akartam venni a gyógyszertárban zsúrlófűteát, hogy ha esetleg felfáznék a közeljövőben, de a gyógyszerész nem adott, mert terhes vagyok és azt mondta ez vízhajtó és nem szabad terhesen inni. Akkor miért van, hogy itt olyan sokan isznak ilyen teákat kifejezetten vízhajtás céljával??? Vagy van olyan, amit szabad, van amit nem? Vagy a terhességi kortól függ?
2008. dec. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szió!


Nekem azt mondta a védőnő, hogy vízhajtót terhesen nem szabad inni, mert a magzatvizet is kihajthatja.

Úgyhogy szerintem kerüld.

2008. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Anyukám is ugyanezt mondta, hogy elhajtja a magzatvizet. De akkor miért iszik ilyen teákat annyi kismama?? Vagy meg sem kérdik a gyógyszertárost és csak úgy mindent megisznak?
2008. dec. 29. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy szabad vizhajtot inni terhesen! szuzteat is ezert nem lehet!

en literszamra iszom a teat, de egyik se vizhajtó, sot, meg koffein sincs bennuk!

2008. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szabad vízhajtó teát vagy bármi mást inni-enni! Én toxémiás voltam, és annyira fel voltam vizesedve, hogy ha valami hozzáért a lábamhoz egyből ottmaradt a nyoma, meg duplája volt a réginek, mégsem adtak vízhajtót. Elég felelőtlenek azok a kismamák akik ilyen teákat isznak. Megjegyezném zöld teát sem lehet inni.

2008. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor jól gondoltam hogy nem szabad!!! CSak az bizonytalanított el, hogy itt az oldalon elég gyakran írják kismamák, hogy vizesednek és milyen teát isznak, ami vízhajtó, illetve sokan kérdik milyen teát igyanak erre a célra. Majd figyelgessétek, és ha láttok ilyen kérdést, mondjátok nekik, hogy nem szabad ilyet inni! Én is ezt fogom tenni.
2008. dec. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!