Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi értelme a...

Szerintetek mi értelme a magzatmozgás számolásnak?

Figyelt kérdés

Nálunk a 34. Hèttől kell minden nap 20 magzatmozgást számolni. Reggel 6-tól este 6-ig kell meglennie.

Kisfiamnál már nem emlékszem hogy mindig megvolt e. De a jelenlegi terhessègemnèl szinte sose fogok szerintem annyit számolni. Rengeteget mozog.deha pl egy huzamba 1 órát mozog azt nálunk 1-nek kell számolni.

Ti számoltátok?miért van az hogy valahol 20 a követelmény valahol csak pl 10 ès mèg vezetni sem kell.nálunk még külön papír is van hozzá



2023. ápr. 25. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is számolnom kellett volna, de nem számoltam. Nyilván figyeltem hogy mozog-e eleget, de nem vezettem ezt pontosan papíron.
2023. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt a módszert mondta hogy számolni kell. De őszintén szólva az én babám reggel meg este aktív. Én nem számoltam a fontos az hogy mozogjon minden nap. Érezd. Néha kevesebbett néha többet mozog. Első babám.
2023. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!