Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori fejfájás 37+5 hetesen...

Gyakori fejfájás 37+5 hetesen normális? Az első trimeszterben is szokott ilyen lenni, most pedig újra előjött. Vérnyomásom egy héttel ezelőtt 105/60 volt.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 05:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3# Örülök annak hogy jól vagy :)

Ma kivételesen én is jobban érzem magam kicsit, itt nálunk most az időjárás is napos, enyhe széllel viszont tűrhető. Voltam az imént egy kicsit a szabadban a párommal :)

2023. ápr. 30. 16:42
 12/13 A kérdező kommentje:
6# Nem hiszem hogy magas lenne a vérnyomásom mivel nincs tarkó fájdalmam se. Vizelet rendben volt legutóbb, szerdán nézik újra majd amikor megyek terhesgondozásra. Lehet beszerzek azért majd egy vérnyomásmérőt :)
2023. ápr. 30. 16:44
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is sikerült túrázni :DKicsit hosszúra sikerült de nagyon jóvolt :)

Megviselt minket ez fránya idő :)

De nem baj nemsokára már szülünk :):)Mához egy hétre ha nem indul be én már a műtőbe leszek :)

Kezdek "félni" : D

Te hogy vagy ezzel?

2023. máj. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!