Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg kellett volna várni a...

Meg kellett volna várni a nőgyógyászomat míg visszajön szabadságról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok. Terhességem 5. hetén egy vérzés miatt voltam uh-n és az uh-s beküldött nőgyógyászhoz aki aznap volt, és az kiírt gyógyszeres kezelést. Viszont 6. héttől máshoz járok, ugyanarra a magánklinikára, azóta ő foglalkozik velem, nagyon sokan dicsérik hogy jó szakember. A napokban megváltozott a folyásom, és elmentem a klinikára időpontot kérni, de kiderült, hogy szabadságon van, csak 16.-án lesz. Az első nőgyógyászhoz még aznapra volt időpont, így beiratkoztam hozzá. Jó is volt minden, amíg meg nem kérdezte, hogy szedem-e a gyógyszereket amiket kiírt. Szedem, de akihez utána voltam kicsit korrigált rajta, és ezt megmondtam. Mire megkérdezte, hogy miért nem a másikhoz mentem akkor? Mondtam, hogy azért mert szabadságon van, és nem akartam 16.-ig várni amíg visszajön szabadságról. Holnap lesz eredmény és a nőgyógyászomat fogom felhívni, hogy mit szedjek. Viszont nagyon kellemetlenül éreztem magam a vizsgálaton. Ő csak azt fújta, hogy ez nem szép a kollégájával szemben, pedig szerintem neki esett rosszul hogy máshoz járok… Nekem pedig az az első, hogy minden rendben legyen terhesség alatt. Mit kellett volna csinálni? Megvárni a nőgyógyászom? Mit gondoltok erről?
2023. máj. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad. Nem kell neked ezen aggódni.
2023. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Messze életem legkellemetlenebb vizsgálata volt. Nem mintha amúgy a nőgyógyászati vizsgálatok annyira kellemesek lennének, de akkor is kötekedett mikor vizsgált! Nem kívánom senkinek.😖
2023. máj. 10. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Engedd el!
2023. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Engem egyszer az miatt aláztak meg rendelésen, mert egy évben egyszer rákszűrésre meg recept felírásra mindig ahhoz mentem, aki éppen rendelt.

Mert hogy hogy lehet ilyet csinálni.

Na azóta tényleg ugyanahoz járok, magánba, hogy ne szégyenítsenek meg minden alkalommal a kórházban.

2023. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is akkor, hogy mashoz kerultel.
2023. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Főleg egy magánklinikán én a helyedben ezen nem aggodalmaskodnék. Biztos van ott is egészséges rivalizálás kollégák között, de ez ne érdekeljen. Ahhoz menj konzultációra, akit épp elérsz vagy szimpibb. Ugyanannak a szervezetnek dolgoznak és a paciensekért
2023. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!