Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó szúrkáló alhasi...

Állandó szúrkáló alhasi fájdalom terhesség 19. hetében?? Jelezhet bajt? Megjegyzésnél írom a részleteket.

Figyelt kérdés
Ma hajnalban éreztem, hogy megmozdult a babám. Nem első eset. De mivel ritkán érzem nagyon megörültem. Persze nem tartott az öröm pár percnél tovább mert elkezdett szúrni alul a hasamnál. Megijedtem, de ilyen is volt már. Gondoltam elmúlik. De ez sajnos mèg mindig tart. Nem borzasztó fájdalom. És ha mozgok akkor nem is érzem de ülni meg feküdni rossz érzés mert akkor nyilal. Ez termèszetes a 19. hétben? Nem merek elmenni az orvoshoz mert most voltam és jövő héten kell megint menni. Félek, hogy totál hülyének néz már. De most megijedtem mert a baba mozgását se érzem azóta. Fel is voltam puffadva délelőtt, de az elmúlt. Valakinek volt ilyen? Lett baja a babának? Vagy csak túlreagálom ezt is szokás szerint?

2023. máj. 10. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, így a leírás alapján nem gond, nekem is mindkettőnél volt/van ilyesmi. És mindegyik problémamentes terhesség, az elsővel még szülésnél is alig akart tágulni a méhszáj. Szóval szerintem nem gond, de nem tudhatom pontosan, mit érzel.
2023. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 😊
2023. máj. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!