Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt Magnerotból...

Várandósság alatt Magnerotból napi mennyit szedtetek? Lehet szedni egész terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Magas a pulzusom, gyakran fáj a fejem, a hátam elviselhetetlen, főleg éjjel, s ezek által állandóan fáradt vagyok. Orvos magnéziumot ajánlott.

2023. máj. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt tanácsolta, hogy akár napi 6 szemet is bevehetek magnerotból. :) éjjelre meg reggelre szedek 2-2 szemet :) ha napközben szükséges, mert keményedek akkor veszek be még :)
2023. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vennék szért be 6ot,elég erős a magnerot.. 36.hétig lehet szedni.

De nekrm pl állandóan görcsölt a lábam szinte kibírhatatlanul sokszor sírtam már miatta,aztán 36.héten elkellett hagyni 1x fájt csak

2023. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ti is csak lenyelitek vagy szét is rágjátok a magnerotot?


amúgy én eddig nem szedtem, mert nem panaszom, de azt olvastam, h kell extra magnézium, ezért elkezdtem napi 1et szedni

2023. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

#2. "elég erős a magnerot"


😅 Ezt fejtsd már ki, kérlek!


Nem, nem a 36. hétig lehet szedni, hanem végig.

2023. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Ez az “elég erős” kemény 33 mg magnézium/tabletta. Csak úgy összehasonlításként: a Magnosolvban 11-szer ennyi magnézium van adagonként és abból szoktak akár napi 3 tasakkal is javasolni terhesség alatti izomtüneteknél… (Ami tehát 33 tabletta Magnerot, ugye.)

A Magnerot két dologban “erős”: 1) tényleg az egész hasznosul (mind a 33 mg), 2) magasan a legdrágább magnéziumpótló.

Végig lehet szedni, ez a “36. hétig” egy ősrégi babona.

2023. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!