Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron alkalmazása...

Progeszteron alkalmazása esetén enyhülhetnek a terhességi tünetek? Illetve ha baj lenne, jelentkezne mellette bármilyen vérzés, vagy görcs?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 12:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon szupi! :) gratulálok! Boldog babavárást! :) (15, 19 vagyok)


16 hkm

2023. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom neked is :)
2023. máj. 18. 15:58
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Mi újság veletek?


Elképesztően stresszelek és szorongok, én is szedek progeszteront a pozitív teszt óta és a minimális tüneteim is eltűntek. Ma vagyok 7+3 napos, de a világon semmit nem érzek a fáradtságon kívül, de talán ez a progeszteron mellékhatása.


Csütörtökön megyek ultrahangra, de a szorongásom mértéke elmondhatatlan, nagyon félek, hogy a minimális tüneteim is teljesen elmúltak, ráadásul két petezsák látszódott 5 hetesen. Két vetélésen vagyok túl, nagyon félek és évek óta nagyon küzdök, hogy anya lehessek.


Annyi mindenen mentünk keresztül a férjemmel, annyi kivizsgáláson vettem részt, hogy az hihetetlen, egy maréknyi gyógyszert szedek évek óta. Nem tudom mi lesz, ha rossz híreket kapok.


Bocsánat, hogy leírtam mindezt, remélem jól vagytok!

2023. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!