Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhessege elején...

Aki a terhessege elején kicsit barnázott és a tesztek sem voltak a legerosebb pozitívak...lett végül baba?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 7. hétig heti 2-3szor barnáztam. Ekkor volt az első időpontom a nőgyógyásznal, ekkor már élő embriónk volt, szívhanggal.

Kaptam progeszteronpótlást, azóta is minden rendben van.

Én úgy voltam vele, ha meg akar maradni az embrió és életképes, akkor nem fog elmenni, a kis barna foltok ellenére sem. Így is volt.

2023. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hozzáteszem, hogy a tesztjeim szép erősek voltak, 13. dpon teszteltem először, aztán még kétszer és ennyi. A fokozatosan erősödő tesztet is megerősítettek abban, hogy rendben lesznek a dolgok.
2023. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lett. Lassan 4 éves. De ugyanannyi esély volt arra is, hogy ne így legyen.
2023. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első 2 alkalommal sajnos nem maradt. Halvány teszt és napról napra halványabb, majd kezdődött is...

A kisfiammal is barnáztam, az elején nála sem volt erős teszt de jól látható pozitív volt, kb 1 hétbe telt mire 2 egyforma erős csík lett. Vele kaptam azonnal progeszteron kúpot és többet nem volt semmi gond.

Mostani terhességem is barnázással/verzéssel indult, szintén progeszteron kúp, mostmár 15 hetesek vagyunk, minden rendben. :)


Szóval ez változó :/ van hogy segít a kúp, de csak ha kifejezetten progi hiány a gond, ha pedig nem életképes a terhesség, genetikai gond vagy fejlődési gond van, akkor sajnos semmi sem segít.

2023. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen változó. Rengeteg pozitív történetet olvastam ezzel kapcsolatban, ahol semmi komoly probléma nem lett belőle.


Nálam erős pozitív teszt volt, kb. 5 hetes lehettem. Uh-n sajnos még nem volt egyértelműen megállapítható ez a korai terhesség. Barnázásom lett egyből az orvos csináltatott vizeletből hcg szint mérést, és 2 nap múlva már megerősitette a vetélést tényét, mert a felére csökkent. Vérzés akkor még abszolut nem volt.

Mindenképp érdemes orvoshoz fordulni, mert sokszor egy hormónpótlás kell csak és minden rendben lesz.

2023. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem szép erős pozitív tesztem volt...aztán egyre csak halványodott...barnázás is volt...tudtam h gond van...már a dokihoz nem jutottam el...2 hét késés után megjött :(
2023. máj. 16. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!