Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+0 hetesen voltam uh-on,...

6+0 hetesen voltam uh-on, 5+0-nak írták a terhességet, 10 mm-es petezsákot és szikhólyagot láttak. 7+3 hetesen esedékes a következő uh. Mi a reális, mi lehet ebből? Embrió és szívhang vagy missed ab?

Figyelt kérdés

Kieg.: utolsó mensi 03. 31., az együttlét, amelyből foganhatott 04.16., ez az uh 05. 12-én volt, a következő 05.22-én lesz. Ovulációt nem tudom, ciklusaimban van némi ingadozás, de jellemzően 30-31 naposak.

Szerintetek?

Köszi!


2023. máj. 14. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

7, nem hiszem, hogy a beágyazódás ideje változtat a méretén. A sejtosztódás zajlik már az anyaméhbe vezető úton is. Nekem speciel nagyon korán volt pozitív a hcg teszt, az ovut pedig vérvételből tudom, hogy leges legkésőbb mikor volt, és ennek ellenére 10 nappal kisebb volt végig az ultrahangon a kis teremtmény 😁 Hogy miért látszott kisebbnek, azt nem tudom. Hosszú kis henger baba, kis nádszál. Úgyhogy szerintem ez is amolyan alkati dolog 😂 A frász jött rám is persze anno, mert közvetlenül egy kémiai után jött ő.

6-os voltam.

2023. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok most én is. Kémiai után most várunk a csodára. 7 es voltam.
2023. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Várni kell. Mindenki terhes lett?
2023. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, kivel mi lett?
febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De jó, hogy felhoztátok! Én a kommentemben nem írtam, de amikor válaszoltam, akkor voltam szűken 1 hónappal vetélés után☹️

Azóta újra terhes lettem és pont, mint a kérdezőnél, amikor én azt hittem, hogy majdnem 6 hetes vagyok, közölték, hogy 5. 10mm petezsák, szikhólyag, embriócsomó sejthető. Legközelebb azt hittem, min.6+4 vagyok, ha nem lesz szívhang, elengedem. Eredmény: 6 hetes. Szívcső pulzálás sejthető, embrió 5mm. El ne engedjem, 1 hét múlva kontroll. Akkor 7+0-nak mérték, ami számításaim szerint lehetetlen, de szép szívhang volt. Azóta már akkorának szoktak mérni, ami lassan szerintem is lehetséges. Mindenesetre 12 hetes vagyok, jövőhéten genetikai uh. Remélem, most jól fog alakulni🤞

#2

febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem most 5+6 napon 2 mm embrió és szivcső pulzàlàs sejthető. 1 hét múlva kontroll, de szerintem már nem lesz ott :( Mintha múlnànak a tünetek :(
febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16! Kérlek, legalább más kérdését ne trollkodd szét. Van neked elég a saját hülyeségedről!

#15

febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!