Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket, italokat...

Milyen ételeket, italokat lehet fogyasztani amitől kevésbé jön elő a hányinger?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, első terhességem. A kávétól, olajos dolgoktól ég a gyomrom és hanyinger is előjön. Tulajdonképpen az egész napot végigkiséri ha ilyet eszem/iszom. Az utóbbi időben nagyon teás vagyok, de olvastam, hogy vannak amit nem szabad fogyasztani. Milyen teát lehet inni? Illetve olyan ételekre lennék kíváncsi amitől kevésbé jön a hányinger mert nem jön ki az étel csak "gyötör" egyenlőre. Tudom sok mindent lehet találni az interneten de egyik oldalon teljesen mást ír mint a másikon, ezért lennék kíváncsi hogy aki már volt várandós vagy éppen várandós miket fogyaszt/fogyasztott.

2023. máj. 14. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hánytam a 6. héttől folyamatosan, aztán meg jött hozzá a gyomor égés. Én hideg kólát ittam és főtt krumplit ettem vagy banánt, de volt olyan hogy ezekre se bírtam ránézni. Gyomor égésre salvus víz jó, az első korty után javult. 13. hét végén járok és most már nem hányok, túl kell lenni ezen az időszakon! Kitartás 🙂
2023. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!