Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ha nincs kitől...

Kismamik! Ha nincs kitől örököljetek babaruhát, akkor hol érdemes megvenni újonnan, hol olcsóbb?

Figyelt kérdés

Voltunk a bababörzén,de akkor még csak 20.hetes kismami voltam és nem vásároltunk túl sokat a picinek,viszont a 30.hétig én szeretnék megvenni neki mindent,hogy ne az utolsó pillanatba keljen.

23+3heteske


2010. okt. 10. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? Pécsett ma is volt börze, de pár jó eladó a vásárban is kint szokott lenni.

Én amúgy nagyon ajánlom a teszveszt, szupi kis ruhákat árulnak, jó árért!

Intersparban is többször vettem olcsóbb, de jó bodykat már. Ja, és a Tescos babaruhák is édesek, ott is mindig vannak akciósak!

2010. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia!Budapesti vagyok.Én is gondoltam a tescora,majd megnézem,de ott csak rucik vannak szerintem,nem?Kis kád meg kiegészítők gondolom nincs?!
2010. okt. 10. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:

A kádat, meg az egyszerű nem "hosszú hadjáratos" dolgokat elég teszveszen megvenni, meg a ruhákból is sokat.

Illetve babaruhabörze,tesco, esetleg plázákban is ki lehet nagy akciót fogni. Múltkorában láttam egy üzletben 1500ft-ról 600-700ft-ra leértékelve ruhák.

Igényesebb olcsó kínai üzletekben is szétnézhetnél, esetleg józsefvárosi piac, ott jó, és olcsó ruhákat lehet venni, főleg ha méretre válogathatsz mondjuk 10db-ot.

Őszintén a megkímélt használt ruhák is bőven jók, hiszen úgyse egy életen át fogja használni, főleg kezdetben gyorsan nőnek :)

2010. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, barátnőm meglepett 4 babarucival. 300Ft-ért vette turiba. Csak alaposan ki kell mosni mert kicsit poros, de szinte vadonat újak :)
2010. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

www.babaholmiolcson.hu


Itt van minden, és ez egy Bp-i üzlet, szóvel te akár be is mehetsz.

Amúgy a tescoban, nem csak rucik vannak, hanem minden ami baba ruha és nagyon jó a minőségük. Pl. pont a multkor néztem, hogy újszülötteknek való fehér body 799 Ft/3 db.

2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mária bababolt, Visegrádi utca (www.bebibolt.hu)

Tesco

Kínai üzletek

Bababörzék Bp-en minden hétvégén találsz valahol

2010. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, itt egy börzefigyelő link:


[link]

2010. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ruhát szerintem kilós turiból. A darabárasok már elég drágák. Nálunk - ahova járok Miskolcon - 1 kg ruha 2490 Ft, a babacuccok turisok a felnőtt vállfán van, de kilóra adják. Ennyi pénzbe rengeteg holmi belefér, ráadásul vadi újat is ki lehet fogni, és nem tucatcucc. A kínainál százszor jobb és olcsóbb.

Body-t nem vettem viszont turiban, erre árban és minőségben a Cherokee vált be, kár, hogy csak Tescoban árusítják.

Ágy, kád, pelenkázólap teszveszről, vagy pl. a tanácsadóban nem szoktak hirdetni anyukák?

Kérdezd meg a védőnődet, nálunk az egyik anyuka 74-es méretig mindent eladott a kisfiáról, amikor az kinőtte, alig használt márkás cuccok bagóért. És a tanácsadóban hirdette meg.

2010. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kaptunk ugyan kis ruhákat,de turiban még vettem nagyon szép kis rucikat,takarókat a picinknek.Jó áron,minőségi,tiszta foltmentes kis ruhákat,amit átmostam,és olyan mintha új lenne.A 12.kerületben a délinél,a Schwartzer Ferenc utcában van egy kis turi.Ha arra jársz ne a sarkon lévő Hádába menj,mert ott nincs sok babaruci.Ez a kis turi kb. a Schwartzer Ferenc utca közepén van.

Üdv

2010. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen sokan írtatok!Megnézem őket.
2010. okt. 11. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!