Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki köt még otthon babaruhát?

Valaki köt még otthon babaruhát?

Figyelt kérdés
Már nem olyan nagy divat, mint régen volt, de már a most 13. hetes pocaklakómnak anyu kötött pár rucit. Nekem is meg barátoknak is kötött már rengeteg mindent és gyönyörűek. Azt szeretném kérdezni tudtok olyan oldalt ahol ilyen rucik vannak, vagy a sajátotokról mutattok képet? Bármi érdekel takaró, lábzsák, ruha... Előre is köszönöm
2010. ápr. 16. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kötöttem a fiamnak aki most 20 hónapos, volt olyan is amit pár hónaposan tudott hordeni és van olyan ami meg most jó rá. Annak idején kötöttem rózsaszínt, az meg a majd junius végén születendő kislányomnak lesz jó.

Ha gondolod akkor lefotózóm őket, kötöttem pulcsit, együttest, takarót is. Írd meg privibe az e-mail címedet és akkor oda el tudom küldeni a képeket.

Én annak idején idején imádtam kötni, sokat még akkor kötöttem mikor még nem is készültem a babaprojektre, engem megnyugtatott és kikapcsolt, pedig most vagyok 27 éves és úgy 23-24 évesem kezdtem el kötötgetni, ha sok időm volt, volt hogy 1 nap alatt megkötöttem egy baba pulcsit, de már kötöttem magamnak is pulcsit.

És az amit Én kötök (vagy anyukád köt) az mégiscsak más, mint a bolti mert minden szeretetét beleadta az ember.

2010. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyu is kis mellénykét ami csíkos és gombos a másik citromsárga és horgolt rá virágot is. A takaró nagyon érdekelne, mert most azt szeretne. Mi azt csináljuk, hogy tudod amit már meguntunk rucit és jó az anyag azt lebontjuk és jöhet egy új ruha.
2010. ápr. 16. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy én annak idején újságárusnál vettem ilyen kötős újságot és volt, hogy volt kifejezetten babás melléklete, meg könyveket vettem és abból tanultam meg kötni és a mintákat is abból vettem.
2010. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem tudok kötni, mert akárhányszor nekifogtam soha nem ment és akkor széttéptem mindent. nincs hozzá türelmem. Sajnos
2010. ápr. 16. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Amilé, az a régi Fürge ujjak?
2010. ápr. 16. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Édesanyám szokott kötni a kisfiamnak sapkát, mellényt, kisbocskort, pulcsit. Mindig megbeszéljük, milyen színű legyen, milyen mintájú és méretű. Nagyon jópofák és egyediek ezek a ruhadarabok, örülök, hogy ilyen ruhákat is visel a fiam. Én is kötöttem már még a fősulis éveim alatt magamnak kardigánt, pulcsit, sapkát. De most valahogy nincs rá időm...
2010. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos, hogy mi az Amilé azt nem tudom, de én is a Fürge ujjakat vettem.
2010. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!