Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 20 kg-ot hízott terhesség...

Aki 20 kg-ot hízott terhesség alatt, mennyi idő alatt sikerült megszabadulni a fölöslegtől?

Figyelt kérdés

20 kg-ot híztam, +12-vel jöttem haza a kórházból. 10 nap alatt csak 1 kg ment le. Kicsit parázok, hogy nem sikerül leadni az egészet. A hasam még mindig látszik.

60 kg-al kezdtem a terhességet. 1.70 m vagyok



2023. máj. 16. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10 nap alatt mennyit akartál fogyni???
2023. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 napja szültél, nyugi! A maradék 8-at szép lassan, fokozatosan le tudod adni a következő pár HÓNAP alatt.
2023. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyik alkalommal nagyon gyorsan

3 kg maradt 3 hèttel később.

5 hónapra rá elkopott



Másik alkalommal mire lement volna addigra híztam és 10 kg maradt


1 évvel később elkezdtem nagyon aktívan figyelni/ sportolni..

Fél év alatt 18-at adtam le végül.



Most 30 hetes vagyok (2 baba) 15 kg a plusz

Lesz ez 20 is.

2023. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Kb 25 Kg-t híztam. 3 hónapos korára ment le. Figyelek arra, hogy mennyit eszem, és napi 3 liter vizet iszom. Mostanában kezdtem el heti 3szor 30 percet tornázni (most 4 hónapos)
2023. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Leirnam mennyit hoztam,és mennyi idő alatt ment le,de jól le lennék pontozva meg jönnének a hülye válaszok,szóval csak annyit írok,hagyj időt magadnak,most ne törődj a kilókkal,lemegy az.gtatulalok a babahoz
2023. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél év.
2023. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is hagyj időt magadnak, masodszor ha utánajársz rajössz hogy a te testalkatoddal teljesen normális ez a 20kg( aminek egy része valszeg vizrsedés). Én dietetikushoz jártam terhesség alatt aki nyomon követte, kiszámolta BMI alapjan hogy állok, nem híztam - e sokat. Az én esetemben mivel alapból volt egy kis túlsúly aggodalomra adott volna okot a 20kg, de nálad szó sincs ilyesmiről. A szülés utáni regeneráció a fontos, testi lelki szinten is, de ezt nem feltétlen kilókban mérik. Engem amúgy nem a kilók érdekelnek, az viszont zavar hogy vesztettem a korabbi izomzatomból, nyilván nem tudtam úgy edzeni mint régen. Vissza akarok térni, de nem idegelem magam ezen, megvárom amíg visszaállnak a belső szerveim stb. Ebben a gyógytorna segít, aztán szépen visszatérek majd az edzéshez is. Minőségi étkezésre meg alapból figyelni kell. Szóval ne parázz szerintem, minden rendben lesz. Esetleg keress te is szakembert ha bizonytalan vagy.
2023. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baratnomnek 2 hónap volt
2023. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Sportolni kellene, rendesen edzeni és egészségesen enni. Ez a kulcs.
2023. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!