Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális lehet, ha a harmadik...

Normális lehet, ha a harmadik trimeszterben folyton kiborulok mindenen?

Figyelt kérdés

Most is valami olyasmin sírok, aminek semmi jelentőssége.


Az első trimeszterben nem voltak hangulatingadozásaim.


2023. máj. 17. 14:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul konstans meg vagyok sértődve a férjemre, mert nincs eleget itthon, és anyósomra, mert olyan, amilyen mindig.
2023. máj. 17. 14:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Játszanak a hormonok, ki fog tartani egy ideig még.
2023. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást én ugyanígy voltam most szültem még mindig elsírom magam sokszor sokmindenen
2023. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szülésem után lettem ilyen, most a második terhesség alatt meg nagyon durván. A youtube-ot teljesen kiiktattam, mert folyton olyan videókra kerülök, ami után bucira sírom a fejem és nem tudok aludni. De sírok azon is, hogy milyen nagy lett már a lányom, meg vajon lesz - e mellette valaki, amikor öreg lesz és meghal. Régen száraz szemmel néztem végig a legmeghatóbb filmet is, most mindenen kiborulok. Remélem, hogy szülés után jobb lesz a helyzet, de az első baba után pont akkor jött ki ez... :( Próbáld meg elmagyarázni a férjednek, hogy ne vegye magára, ha nyűgös vagy és próbáljon meg megértő lenni akkor is, ha szerinte te vagy túl érzékeny, hátha úgy könnyebb lesz mindkettőtöknek. Nem tart örökké ez az időszak.
2023. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális.. Főleg, hogy a ferjeddel olyan vagy amilyen. A terhesség nem lehet erre kifogás, embereld meg magad és legyél normális vele.
2023. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!