Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes veszelyeztetett...

9 hetes veszelyeztetett terhes vagyok. Ti repulnetek holnap így?

Figyelt kérdés

A vernyomasommal vannak gondok és szivritmuszavarom van.


Egyiknek sem tesz jót a stressz.


Sajnos repulesnel mindig ideges vagyok eléggé...


Ha nem megyünk el, csak a repjegyet bukjuk, de az se keves. Meg persze sajnaljuk az élményt. De nem fontosabb, mint a baba, ez egyértelmű.

Csak ki garantalja, hogy nem lesz baj...?


Pár nap lenne csak.


Ti hogy dontenetek?



2023. máj. 18. 12:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg az orvosodat kellett volna erről megkérdezni, érdemben tudna válaszolni. Persze nem 1 nappal előtte kellett volna ennek felmerülnie.
2023. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Mi miatt vagy veszélyeztetett terhes? Nekem is szívritmus zavarom van, de nem mondta az orvos, hogy emiatt nem repülhetnék, repültem is, nem lett baj. Szerintem fel lehet még hívni most is az orvost.
2023. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Veszélyeztetett terhesen nem is mehetsz sehova.Otthon kell tartózkodnod,ha ellenőriznek és nyaralgatni vagy, az táppénz csalás.Ha dolgozni nem tudsz, akkor repülni sem.Most vagy kamutáppénzen vagy,az is gáz,vagy nem is értem,hogy hogy merülhet fel a kérdés,hogy ahelyett hogy otthon pihennél te utazgass.
2023. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Tehát betegállományban vagy,mert baj van a szíveddel,és kerülnöd kell a stresszt,idegeskedést,és megkérdezed,hogy egy stresszel ,idegeskedéssel járó programra mehetsz-e?Nem értem a kérdést.Ki garantálja,hogy nem lesz baj?Senki a világon! Egyedül te leszel a felelős ha mész,és baj lesz.Az orvos azért írt ki táppénzre,hogy otthon tudj maradni,nem azért,hogy el tudj menni nyaralni.
2023. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

#3 jól írja.

Egyebkent sem repülnék így a helyedben, de nem is egy nappal előtte kezdenék gondolkodni rajta.

2023. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
Létezik olyan táppénz, ahol a munkától el van tiltva, de mástól nincs.
2023. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem ma kezdtem el gondolkodni. :)
2023. máj. 18. 14:09
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
6 igen,a 9-es kódos veszélyeztetett terhes az nem az.És pont azért van táppénzen,azt kellene kerülni,amivel az utazás járna.Szerinted normális az ilyen kérdés?Ha munka annyira strasszos,hogy oda nem tud menni, akkor repülni biztos szabad.A munkáltató amúgy is biztos örülni fog ha megtudja,és nem lesz első dolga feljelenteni csalásért.
2023. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Mitol vagy veszelyeztetett terhes ?

Mert sem a szivritmus zavar, sem a vernyomas problematol nem leszel az.

2023. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen van táppénzen amúgy. Járhat be dolgozni, dolgozhat otthon, lehet gyeden vagy csak nem dolgozik. Én is veszélyeztetett terhes vagyok, mert véreztem 4 hétig egy vérzékeny terület miatt a méhszájon, de már rég elmúlt, a baba jól van, ha mostanra lenne repjegyem, én elmennék. Mondjuk nem 9 hetes terhes vagyok, és tudom, hogy hiába vagyok bedobva a veszélyeztetett terhes kategóriába, az orvos szerint sincs nagyobb esélyem koraszülésre, mint másnak. Adj meg több infót, hogy miért vagy veszélyeztetett.
2023. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!