Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas kockázat jött ki a...

Magas kockázat jött ki a kombinált teszten. Magas B-hcg szint miatt. Tévedhet a teszt? Született valakinek így egészséges babája? Kedden megyek Prena tesztre.

Figyelt kérdés
Volt még valaki így?
2023. máj. 19. 15:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De jó! Akkor most már boldog babavárást! :)
2023. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm😍🙏
2023. jún. 7. 12:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia kerdező most èn is ebben a helyzetben vagyok :( nekem 1:157 hez jött ki a kombinált teszten :( emelkedett kocakazat a downra :( tegnap levettek a vérem a prenára! Nagyon nagyon elvagyok keseredve nem birom mar a varakozast 7 munkanapot momdtak hogy meglesz az eredmeny nagyon félek :( te hogy viselted el a varakozast?? Minddig azon gondolkodom vajon egeszseges e meg is? Es elkeserit az is hogy a vèrem alapjan ezek szerint felmerult a down? Es miert :((( nincs a csaladban es parom csaladjaban egyaltalan downkoros :(
2023. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Továbbá nekem is csak a szabad beta hcg mom hormonom lett magas 3,24
2023. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ennek nincs ahhoz köze van e a családban, 3 egészséges gyerek mellett lett volna a 4. Downos.

Semmi genetikai betegség nincs semelyikünk családjába, engem is idősebben szült anyu, unoka tesómat is. Ez sajnos ilyen van aki közel az 50 hez is egészséges babát szül van aki 18 évesen beteget. De utolsó nyugi, biztosan minden rendben lesz nálatok is.

2023. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kedves 13/15!

Nyugi!

Nagyon sok minden befolyásolja az eredményt.

Pl.: ha, progeszteront szedtél a terhesség elején vagy véreztél stb…Nekem akkor még nem volt kezelve a pajzsmirigyem, mi arra tippelünk, hogy az rontotta el az eredményt.

Sőt, a kombinált teszt csak a te véredet nézi a babáét nem. Nekem a férjem folyamatosan mondta, hogy pénzkidobás menni Prena tesztre, hisz 1000% hogy egészséges a babánk. Az UH-n is minden rendben volt. Nehéz volt kivárni, izgultam a neme miatt is😁

2023. jún. 24. 06:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Értem:) en nem szedtem semmit nekem eddig panaszmenetes volt a terhessegem. Ugy hogy nem ertem miert magas a beta hcg szintem sajnos. Izgulok az eredmeny miatt egyebkent 31 eves vagyok nem hiszem hogy ez a kor dobott volna valamit rajta . Arra emlekszem hogy feli irtak a papirra a sulyomat meg azt hogy volt e korabbi vetelesem , ami igen volt ,es hogy dohanyoztam e igen, de amikor megtudtam hogy babat varok letettem. A hcg szintem a normális refernciabol csak 0,74 el tobb ,a tobbi erdemeny jo es nem ertem mi rontotta igy el hogy emelkdett kockazatban tettek :/ downkor gyanus lett :/
2023. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17es, en 32 voltam most a harmadiknál, nekem 4,06 lett a Mom, semmilyen betegségem nincs,sosem cigiztem

Azt mondtak nagyon is befolyásolja az életkor, illetve az is mikor vették le, nálam 12+5 napot írtak rá az már nagyon a határ, illetve lehet nagyobb a méhlepény ezért több hcg-t termel.

Ennek ellenére alacsony kockazát volt rajta de nem hagyott nyugodni,hogy ennyire magas a béta hcg, így mentem Prenára. Minden rendben a babámmal már fél éves, de az biztos ha veletlen szülnek még, kombináltat kihagyom, megyek inkább Prenára egyből.

2023. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen prena kell mert a kombinalt teszt összezavar. :/ nekem 12+1 naposan vettek le a vérem a papiron is ez volt. Engem teljesen osszezavart es kikészített ez az egesz hat ebben a hetben nem tudtam élvezni a terhessegem :( az jar a fejemben mi van ha meg kell válnom tőle .. de bizom abban hogy nem beteg.
2023. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megjott a prena teszt eredmeny , negativ lett 😇 🙏🏽 és kisfiu lesz 🥰
2023. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!