Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell számolni a heteket?

Hogyan kell számolni a heteket?

Figyelt kérdés
Szerdán lett pozitív a tesztem, május 8.án ovuláltam ,szóval biztosan akkor fogant a baba. Ma Digitális clairblue teszttel teszteltem ami kiirta hogy 1-2 hetes terhes.De miért az előző menstruációtól kell nézni a terhességet? Az appok szerint az utolsó menstruációt kérve 4 hetes terhes lehetek( Bocsi ha buta a kérdés de nem teljesen világos.)

2023. máj. 21. 09:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mikor lát bármit is uh-n? Hanyadik héten menjek? A vérvételt azért akartam hogy biztosra menjek.
2023. máj. 21. 19:31
 12/14 A kérdező kommentje:
A háziorvosom egyben a nőgyógyászom is.
2023. máj. 21. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:

5+3 körül nekem petezsak volt szikhólyaggal,7+2n szívhang.


Ebben az esetben hívd fel és kérdezd meg mi legyen, majd ő megmondja.

Elég neki annyit mondani hogy van pozitív teszted, majd ő mondja a többit.

2023. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a válaszod. Arra gondoltam én is hogy holnap reggel betelefonálok:)
2023. máj. 21. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!