Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni terhessegnél...

Missed ab utáni terhessegnél rögtön orvos vagy elég a 6-7. héten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, márciusban volt egy vetélésem (missed ab). Hétfőn, máj. 21., megint pozitív lett a teszt, aminek nagyon örülök. Menjek orvoshoz már most vagy várjam meg a 6-7. hetet? Múltkor korán mentem, ahogy pozitívat teszteltem azonnal.

Nagyon érzéketlen orvost fogtam ki, nem kertelt, első alkalommal mondta, hogy kicsi a baba a korához képest és raírta a papíromra, hogy fenyegető vetélés. Ezen rengeteget idegeskedtem, alig aludtam, végül nem is maradt meg, bár nem hiszem, hogy van összefüggés. A vetélés okára azt a választ kaptam, hogy természetes szelekció.



#terhesség #missed ab #veszélyeztetett terhesség #Missed ab után rögtön terhesség
2023. máj. 26. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz majd csak 7-8 hetesen menni.
2023. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráérsz.

Én 7+3nál jártam mikor mentem.

Ha ujra baj lenne, sem tudna mit kezdeni a doki. Nem igenyel egyéb bánásmódot, mert volt elötte egy vetélés. És ha koran mész, nem látnak semmit, vagy nem sokat, újra csak beparáztatnak.

2023. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia én 2 vetélés után is csak a 6. Héten mentem. Az orvosom tudott róla hogy ujra pozi így írt fel progit de mondta is hogy ennél többet nem tud tenni így ráérek a 6. Hétn menni.
2023. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a missed utáni terhessegemmel csak a 8.heten mentem orvoshoz.

Szándékosan nem mentem hamarabb.nem akartam stresszelni a következő vizsgálatig,hogy lesz-e szivhang vagy nem.igy ha baj lett volna újra,azonnal kiderült volna

2023. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is így érzem. Akkor várok még legalább 2 hetet az orvossal. Nem akarok feleslegesen idegeskedni.
2023. máj. 26. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Missed ab. utáni terhességnél én is csak a 8. héten mentem orvoshoz, pont azért, amit 4-es írt. Viszont ha kiderült volna a vetélés oka, pl. véralvadási probléma, akkor hamarabb megyek, hogy az orvos írhasson fel rá gyógyszert.
2023. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!