Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szisztok, 6-7 hetes kismama...

Szisztok, 6-7 hetes kismama vagyok. Rózsaszínezés?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam először nőgyógyásznál, 4mm petezsákot találtak. Tavaly volt egy spontán vetélésem, emiatt kaptam progeszteront, napi egyet mondott a doki. Tegnap délután pisilés után éppen hogy észrevehető rózsaszín foltot láttam a wc papíron, majd este is, éjjel is és reggel is.

Reggel elmentünk ügyeletre, ahol azt mondták tényleg ez egy minimális vérzés, szinte semmi, napi 2 progeszteront kell szednem, pihenni kell, a héten vissza kell mennem ahol kiderül, hogy megmarad e vagy sem. 5,4mm volt most a petezsák 4nap eltéréssel, azt mondták lehetne nagyobb növekvés de még nem kritikus, pont jó. A 6-7heteshez képest azt mondták kicsi, viszont a ciklusaim fel éve 37-40naposak, amibe igy akár bele is férhetek. Esteleg valakinek hasonló tapasztalat?

Előre is köszönöm!


2023. máj. 29. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen a 8. héten, ugyanígy kimentem az ügyeletre, de nem nagyon mondtak semmit. Rutascorbint szedek azóta is napi 3×1et meg magasabb progeszteron pótlást kaptam. Azóta nem jött elő, most félidőnél vagyok.
2023. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni! 🙏 Örülök hogy jól vagytok! Köszönöm hogy írtál!
2023. máj. 29. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha tényleg 6-7 hetes vagy, akkor ez rossz eredmény. Már pulzálást kellett volna látni az embrión.


Ha csak az üres petezsák fog nőni, akkor vége van.

2023. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem január 2-án volt az utolsó vérzésem, február 13-án (6 hetesen) voltam először orvosnál, akkor csak 6 mm petezsák volt, még nem volt szikhólyag sem. 2 héttel később viszont már volt embrió is pulzálással :) Azóta is minden vizsgálatnál kb. 1 héttel kisebb, valószínűleg ennyivel később volt ovuláció. Úgyhogy lehet, hogy nálad is így van.

Szorítok, hogy minden rendben legyen.


#1

2023. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem pontos a ciklusod, nem biztos, hogy baj van és kicsi az a petezsák. Kerek 6 hetesen mentem szabályos ciklussal, lh tesztel követett peteéréssel. Itt már a 90%-nak volt szívhang. Nálam csak petezsák volt szikhólyaggal. Kisebbnek mondta az orvos 1 héttel. Legközelebb másfél hét múlva nézte meg, volt szívhang és uh szerint behozta a lemaradást is. Pihenj és próbálj meg nem aggódni. Tudom nem könnyű, de most többet nem igazán tehetsz magatokért.
2023. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok!!!
2023. máj. 30. 09:23
 7/8 A kérdező kommentje:

Erősödött a vérzés délutánra, voltam dokinál, sajnos elment.

Köszönöm mindenkinek aki leírta a tapasztalatát!

2023. máj. 30. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
5os vagyok. Nagyon sajnálom. Kitartást. Hamarosan össze jön a babó,biztos vagyok benne. Nem szabad feladni. Tudom milyen érzés, volt benne részem nem egyszer.
2023. máj. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!