Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a tarkóredőt rosszul mérni?

Lehet a tarkóredőt rosszul mérni?

Figyelt kérdés
A múlt héten voltam az orvosomnál, 10. Héten, akkor mért 2.4es tarkóredőt. Rögtön küldött niftyre, le is vették a vért, most várjuk az eredményt. A jövő héten megyek a 12.hetes genetikai ultrahangra,az egyik legjobb genetikushoz van időpontom. De addig úgy érzem vánszorog az idő és nagyon félek. Járt már úgy más, hogy rosszul mérték a tarkóredőt, főleg a 10. Héten!, vagy szokott még ezután csökkenni az értéke? Köszönöm a válaszod!

#tarkóredő #Nagy tarkóredő
2023. máj. 30. 08:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy kis helyzetjelentés, hátha valaki olvassa, hasonló helyzetben. A 12. Heti genetikain a tarkóredő 4,2mm volt, a nifty mindenre negatív. Küldtek amniocentézisre,a Honvédkórházban volt, minden rendben ment, 3 hét múlva eredmény a kiterjesztett vizsgálatra, mindenre negatív hálisten. Mentünk magzati szívuhra, gokviba, minden rendben. Baba időre született, egészséges, tökéletes. Szülés után pár héttel szívuh újra, minden ok, csak nyitott a ductus, 1 éves korában emiatt kontroll, de addig vsz magától záródik majd. Kitartást mindenkinek hasonló helyzetben! Nem könnyű, én tudom. Egészséges babát és sok örömteli babázós pillanatot minden (leendő) anyukának!
máj. 17. 13:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!