Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja volt egy missed...

3 hónapja volt egy missed ab.-om azóta két mensim normálisan megjött. Most viszont 4 napja késik,csináltam ma reggel egy tesztet (Gabriel) de negativ lett.Most mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Azonkivül semmit nem érzek hogy néha szurkál egyet kettőt a pocim és fáj a derekam. Ha már volt két normális mensim akkor is összezavarodhat most valami? Félek nehogy felboruljanak a ciklusaim. Vagy lehetek ennyire tünet mentesen terhes is? De akkor 4 nap után már tesztnek kikellett volna mutatni nem? Segitsetek légyszi!
2008. dec. 30. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni sajna nem tudok, de én is hasonló helyzetben vagyok! Nekem is 3 hónapja volt missed ab-om, én ma a 34. napon vagyok, a ciklusaim 31-32 naposak. Tegnap lett egy negatív tesztem, viszont én 1,5 hete émelygek néha, szúr a pocim nekem is, meg rengeteget pisilek. Én is aggódok, meg hát nem is értem, miért most borulna fel a hormonháztartás ha neked is meg nekem is az előző két ciklus rendben lezajlott?! Sajnos nekem is eszembe jutott már minden hülyeség. Most próbálok nyugodt maradni, és nem nagyon törődni a dologgal. Adok még úgy bő 1 hetet magamnak, ha addig sem jön meg de lesz még egy nega tesztem elmegyek dokihoz. Szerintem próbáld te is ezt tenni. Majd írd meg hogy mi volt.
2008. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Én is pont erre gondoltam hogy veszek majd még egy tesztet de szerintem a Clearbluet mert az előző terhességemnél azzal teszteltem és az olyan hamar kimutatta,és egy két nap mulva megpróbálom ujra. Én is képes vagyok már hülyeségeket bebeszélni magamnak mert,hiányolom a "többi tünetet". Persze minden terhesség más de olyan fura hogy a melleimen egyáltalán semmit nem érzek. Az előző terhességemnél már ebből tudtam hogy van valami mert majd leszakadtak és nagyon puffadt a hasam. Most csak néha szurkál,mondjuk tény hogy én is kb egy hete főleg délelőttönként olyan émelygősnek érzem magam,ennek ellenére elég nagy az étvágyam. Sajnálom hogy veled is ez történt ugylátszik sorstársak vagyunk. Ha visszatérsz még ide szeretném ha megirnád veled mi lett mert nagyon kiváncsi vagyok. Remélem hogy nem zavarodott össze nálunk semmi hisz két hónapig minden rendben volt. Szoritok Neked és majd irjál. Köszi.
2008. dec. 30. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát hamar visszatértem, mert most jött meg. :-( Hihetetlen. A tüneteim olyanok voltak, mint a múltkor, azért valahol legbelül reménykedtem. Amúgy a cickóim nekem akkor sem fájtak különösebben. Na mindegy új hónap, új esély, nem igaz? A múltkor elsőre sikerült, szép is lett volna ha megint bejön. Neked egyébként miért került missed ab-ra a sor ha megkérdezhetem és az volt az első terhességed? Azért neked még szorítok, hátha baba bújkál benned. :-)
2008. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hogy megjött:-( Valahol én is ugyérzem hogy ez lesz a vége. Csak nemtudom miért késik. Hát sajnos 11 hetesen mentem ultrahangra nagy vidáman mert minden leletem jó volt nagyon jól is éreztem magam,és akkor ott közölte a doki hogy sajnos már nincs szivhang. Nagyon nagyon rosszul érintett mert semmi előjele nem volt,és a párom is először jött be velem. Második baba lett volna, 5 éve már született egy kislányom. Vele sem volt egy pillanatig sem semmi gondom a terhesség alatt,és olyan könnyen meg is lett. Nem mondtak semmit hogy mi volt a gond egyszerűen ugymond a természet szelektált. Aztmondta a doki hogy 1-2 mensi után lehet probálkozni és nem kell félni a következő terhességtől. Érdekes hogy a lányomnál voltam igy hogy nem éreztem tulajdonképpen semmit és vagy a 4.-ik teszt mutatta ki halványan a kisasszonyt. Különben én azóta is szedem a kismama vitamint igaz nem minden nap és a c-vitamint meg iszom a cickafark,és palástfű teát. Ha a természet szórakozik velem akkor jobb lenne ha nekem is inkább megjönne mert nem szeretném ha hosszura nyulnának a ciklusaim:-( Ha visszatérsz még ide,nálad mi volt a gond?
2008. dec. 30. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem első terhesség volt, első próbálkozára sikerült is, az elején még rendben volt minden, szép, szabályos petezsákkal. 5 hetesen még nem volt benne senki. :-( Aztán 7 hetesen sem. Tudtam, hogy itt már vmi gond lesz. Még 2 hetet vártunk, de sajnos a petezsák ugyanúgy üres maradt, sőt már el is lapult és volt a közelében egy hematoma. Másnap meg is volt a műtét. Kivizsgálás még nem kellett, de én csináltattam egy teljes vérképet, véralvadást és hormonokat is nézettem, de jó volt minden. Lehet genetikai oka volt, ki tudja? Igazából be is vagyok tojva, mert félek, hogy a következő alkalommal is gond lesz, bár tudom, hogy nem szabad erre gondolni, dehát olyan nehéz. Na mindegy majd lesz vhogy és remélem jön a mi kis picikénk is ha akar. Az jó, hogy neked már van egy lányod, gondolom erőt ad a nehéz időkben. Írj majd, hogy mi lett a vége. Boldog Új Évet (lehetőleg babásat!)
2008. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem október 27-én volt ilyen műtétem. Azóta nekem is két menstruációm volt. Az első 24. napra, a második meg 29. napra. Elvileg január 14-e körül "nem kell" megjönnie. Attól félek, hogy nekem is újra megjön, pedig nagyon babát szeretnék. Neked végül megjött vagy baba van?

2009. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nekem még mindig nem jött meg ugyhogy már 8 napja késik de szilveszter napján csináltam mégegy tesztet de az is negativ. Végképp tanácstalan vagyok hogy mivan. Nekem műtét után az első mensi 30 napra jött meg,a második pedig 26-ra. De most viszont ez már 34.-ik napom. Csak tudnám hogy ha nem vagyok terhes akkor miért nem jön meg? Ilyenkor mi lehet az oka?
2009. jan. 3. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem tudom miért késhet neked, de nekem is volt már hogy 40 napra jött meg. Ha addig neked nem jön meg, szerintem menj orvoshoz, mert volt egy barátnőm akinek a tesztek negatívok lettek és mégis baba volt a dologban. Kíváncsi leszek mi lesz veled. Ha gondolod írd majd meg.
2009. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 11 nap késés után csináltam mégegy tesztet és ez már pozitív lett:-)

Mindenkinek üdv,és aki babás szeretne lenni annak nagyon szoritok!!!

2009. jan. 6. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok neked. Vigyázz magatokra és sok örömet kívánok a baba várás alatt és után. :) (utolsó válaszoló vagyok)
2009. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!