Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen alvás gondok?

Terhesen alvás gondok?

Figyelt kérdés

Idejét nem tudom már, mikor aludtam jól utoljára. Állandóan éberen alszom, forgok, mocorgok, nem találom a helyem és csak mérgelődök ha elegem van már. Pisilni járok ki 3-4x. Kb a 14. héttől kezdődött, hogy nem alszok jól. Volt nektek is?

Érdekes, hogy napközben el tudnák aludni, de ha alszok akkor az éjjelem még rosszabb.



2023. máj. 30. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hormonális. Elmúlik.
2023. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire annyira megnő a hasad és a melled, hogy azoktól nem tudsz aludni, addigra tudnál. Utána meg majd a gyerek nem hagy aludni egy ideig.
2023. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Hanyagold a koffeint, én ma ittam egy kávét, teljesen ki vagyok. Pedig amúgy szerintem jobban alszom, mint terhesség előtt.
2023. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél aludtam mint a bunda. A másodiknál meg alig bírtam elaludni, aztán felkeltem hajnali 2-3 körül és sokszor reggel 5 fele aludtam vissza. Persze az elsőszülött meg kelt 6-7 között szóval szupi kis időszak volt.
2023. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én egész jól tudnék aludni, ha nem a derekam ugrasztana ki az ágyból 🤦‍♀️És még csak 10 hetes vagyok. Mi lesz, ha a pocak később még rá tesz egy jó nagy lapáttal.
2023. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam aludni, pedig nem volt nagy a pocakom, viszont állandóan pisilni jártam.

Férjem poénból tett a mosógépre egy tollat, meg egy papírt, hogy számoljam hányszor pisilek.. Napi 14-18 között volt, egy hét alatt 115 lett a vége :D Tovább nem számoltam..

2023. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul alszom. Forgolódok egész éjjel, rosszakat álmodok, néha a lábam is begörcsöl. Van, hogy 5kor már fent vagyok és nagy nehezen fekszem még másfél órát. Ma vagyok 12+4, pár hete kezdődött.
2023. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!