Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem sokára aktuális lesz a...

Nem sokára aktuális lesz a 12.heti genetikai uh. Ha ott rendben találnak mindent, akkor is megcsináltatnátok a Prenát vagy a Niftyt, vagy várnátok vele a 18.hétig? (36 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 08:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, megvárom a 12.heti uht. Ha ott ne adj isten kiderül, hogy az élettel összeegyeztethetetlen probléma van, akkor annak a pénznek lesz helye máshol. Ha ultrahangon rendben találnak mindent, akkor megcsináltatom. Legalább a Down kockázatát szűrjék ki biztosra. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. jún. 8. 07:52
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy a 12. heti UH után vették le a vért, ha olyasmit találtak volna, ami élettel összeegyeztethetetlen, akkor nem veszik le.
2023. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nàlunk is úgy volt, ahogy a 32-nél


Sőt nekem nagy esély volt vetélésre..emiatt is csak igazolt élő terhességgel vették le a vért..

2023. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Én is először 12. heti Uh-rá mentem, a a trisomyt a 13. héten vetettem csak le.

Így is csak 8% volt a magzati DNS arány, szerintem ha korábban veszik le értékelni se tudták volna.

2023. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
13+4 leszek a genetikainál. Remélem minden rendben lesz.
2023. jún. 9. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!