Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első várandósságnál kinek...

Első várandósságnál kinek mikor látszódott egyértelműen a pocak?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, első baba, és picit már látszik, de csak annyira, mint egy jól sikerült ebéd. :) Nagyon várom, hogy végre egyértelműen látszódjon, hogy babáról van szó, kíváncsi lennék, ez másnál mikor jött el.
2023. jún. 4. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Már a 15. héten egyértelműen látszódott a pocakom. Most így a 20 héten úgy nézek ki, mint mások szülés előtt 😄
2023. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kb. 20 hétig úgy néztem ki, mint aki nagyon jól lakott a pörkölt+nokedli kombóval. Utána sem nőtt meg olyan nagyon látványosan.

36+5 hetesen elfolyt a magzatvizem, jöttek a fájások..bementem a kórházba, és megkérdezték, hogy mi a panaszom?

Közöltem, hogy szülni jöttem, elfolyt a magzatvíz, fájásaim vannak!!

Azokat az arcokat sosem felejtem el, félidősnek saccoltak.

30. hét környékén rákérdezett a boltban is az eladó ahova terhesség előtt is mindig jártam, hogy csak nem babát várok? mondom de, kérdezi mikorra, mondtam, hogy még kb. 2 hónap, leesett az álla rendesen.

Pedig én nagyon szerettem volna szép nagy hasat, de nem jött össze.

2023. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem látszott korán, pufibb is voltam. Most is van rajtam felesleg, de tegnap a barátnőm aki pékségbe dolgozik kiszúrta, pedig csak 10 hetes vagyok. És ez még képtelenség, hogy a baba lenne, viszont úgy fel vagyok puffadva, hogy félidősnek nézek ki. A tavalyi farmer rövid gatyáim feljönnek, de nem tudom össze gombolni. 1 térdnadrágom van, de már az is kezd kényelmetlen lenni :/ Pedig farmer mániás vagyok és nem tudom eldönteni hogy nagyobbat vegyek, vagy már most a kismama részlegen nézelődjek.
2023. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20.hét után.
2023. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20. Héttől
2023. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!