Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális terhesség alatt,...

Normális terhesség alatt, hogy egyik nap úgy émelygek, hogy enni se tudok, másnap meg nyoma sincs az émelygésnek és kifejezetten jó étvágyam van? A mellfájdalmam is enyhült a 6. hétre.

Figyelt kérdés
6 hetes 4 napos terhes vagyok. Tapasztalatok?

2023. jún. 6. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezután indul csak be igazán, nem lesz egy nap szünet sem az émelygések között a következő hetekben, erre készülj.
2023. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem az egész első trimeszter alatt kb. 2-3 olyan nap volt, amikor nem kívántam enni semmit, de ez sem egybefüggő volt. Mellfeszülésem sem folyamatosan volt. De egyébként ilyen szempontból elég sok minden normális, az is, ha ki se tudsz jönni a wc-ről, és az is, ha egyáltalán nem vagy rosszul.
2023. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút. Amikor az első babat vártam, nagyon hamar jöttek a rosszullétek, kb 5-6.héttől. Már akkor kivoltam. Aztán hirtelen pár napra eltünt az egész. El is rohantam egy uh-ra, ahol volt hely. Semmi baja nem volt😁 már bántam hogy elmúltak a tünetek. Na nem kellett volna aggódni, mert csak ezután indult be igazán, ki is tartott jó 18-20.hetig.

Mellfeszülés: elsőnél nem is volt. Masodiknál kb 10.hetig folyamatosan. 🤷🏻‍♀️ azota semmi. (18.hétben járok, szerencse már émelygésem sincs)

2023. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A tünetek hirtelen enyhülése nem feltétlenül jelent jót. De az is igaz, hogy mindenkinél más és más. Valakinek egyáltalán nincs is semmi tünete. Jellemzően a tünetek intenzitasa a 6. héttől erősödik. Szorítok, majd írj, hogy mi lett veled.
2023. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden választ pozitívan pontoztam és hasznos volt. :) most eléggé sajog a mellem és émelygek is, remélhetőleg így is marad és minde rendben lesz. :) 1 hét múlva hívtak be UHra elsőnek, írok, amint lesz vmi hír. :)
2023. jún. 6. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem menszesz előtt 3 nappal kezdődtek a rosszullétek és most múlt enyhül 9 hetesen. :) Első babámnál (kislány), teljesen tünetmentes voltam. Várj pár napot még, hátha túl vagy a nehezén! :) Minden ember más.
2023. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!