Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén derült ki,...

Terhesség végén derült ki, hogy Rh negativ a vércsoportom, ha a terhesség során eddig gondot okozott volna a babánál, akkor az már kiderült volna mostanra?

Figyelt kérdés

37+4 hetes vagyok és csak most voltam vérvételen ( Erdélyben élek és ezen a részen a terhes gondozás elég gyenge, azért csak most voltam vérvételen, mert csak most mondta a háziorvos, hogy el kellene menni. Én nem voltam azelőtt járatos ebben, így nem tudtam, hogy mikor kellene.)

Kiderült, hogy Rh negatív a vércsoportom, ami az első terhessègnél úgy tudom nem jelentene gondot, nekem viszont volt már egy megszakításom a 8. héten, mert a magzat nem fejlődött. Ezzel a terhességgel eddig minden rendben volt az ultrahangokon, a baba látszólag egészséges. Szülésnél mindenképp megemlítem a szülész orvosnak, hogy Rh negatív a vércsoportom, viszont nagyon félek, hogy eddig okozott valami kárt a babámban. Vagy már kiderült volna, ha így lenne? 🥺



2023. jún. 8. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

#10! Olvasd el, pontosan azt írtam. Csakhogy többnyire nem nézegetik a babák vércsoportját, hanem automatikusan adják, függetlenül attól, hogy szükséges lenne-e.

#8

2023. jún. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11, nálunk nézték. Nekem is negatív és nem kaptam mert ugyanaz a vércsoportunk.

Mondjuk én mindent kérdeztem hogy megnézték e, rendben van e.

Még annó a kolléganőm mondta, hogy neki nem nézték meg a baba vércsoportját és milyen jó lett volna, emiatt inkább kérdeztem minden mást is.🤷🏼‍♀️

2023. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!