Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi próbálkozás...

Kinek mennyi próbálkozás után, és hány évesen sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, két éve várjuk.
2010. okt. 12. 10:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekünk négy hónap után jött,(nászutas baba):)

Viszont az egyik ismerősöm kb. 2.5 évet szenvedtek vele.Rágörcsöltek.Mérte a hőjét,különböző teákat ivott,bogyókat szedett,orvoshoz jártak...stb.

A vége az lett hogy besokalltak.Elkezdtek teljesen más dolgokkal foglalkozni,persze sokat voltak együtt,de csak akkor amikor kedvük volt hozzá.Láss csodát,5 hete írt nekem,hogy babát várnak.

Hidd el nemsokára ti is babázni fogtok!Csak ne görcsölj rá!

Üdv:23 éves km.

2010. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm:D
2010. okt. 12. 14:14
 23/32 anonim ***** válasza:
28 és 32 évesen elsőre.Remélem nektek is hamarosan jön a baba.Szívből kívánom.
2010. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

20 évesen elsőre :)


Kívánom, hogy neked is mihamarabb sikerüljön.

2010. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első egy évben mindent megpróbáltunk!Kivizsgáltak mindkettőnket,majd azt mondták,hogy természetes úton nem lehet,csak lombikkal!Na arra meg nem volt pénz:(((!Így elfogadtuk,hogy nem lesz és kész!TÉVEDTEK a dokik:)))!Itt szuszog a 3 hónapos babám mellettem:)!

2010. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ja,és semmit nem csináltunk másképp,csak egyszerüen nem foglalkoztunk már a dologgal!
2010. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

7 hónap után, és a 19. szülinapomon pozit teszteltem.

28hkm.

2010. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 krisztina27 ***** válasza:
Tavaly áprilisban abbahagytam a gyógyszert és november végén lett pozitív teszt, aztán sajnálatos módon januárban mised ab. Most 15+4 vagyok a kettő között nagyon akartam és nem jött össze pár hónapig nem foglalkoztam vele és sikerült. Szerintem ne görcsölj rajta igazán mert azért nem sikerül, egy kicsit pihenjetek. Sok sikert.
2010. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia Nekem is azt mondták a sok kivizsgálás után nem lehet gyerekem.Így hát nagy nehezen de beletörődtem már nem görcsöltem rá a babára,mással kezdtem foglalkozni.És rá fél évre mikor már nem is gondoltam rá kiderült jön a baba,az volt életem legszebb napja.Kívánom Neked is minél előbb sikerüljön.Én vagyok kinek 6év után jött össze.
2010. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

szia

21éves vagyok, és február elején voltam dokinál, azt hittem van vmi ..

majd azt mondta nekem, hogy most nem fog sajna összejönni, mert nagyon vékony a nyálkahártyám, és ha nem jön össze fél évig, ,akkor kezdhetek valamiféle kúrát.

kicsit rosszul esett, magunkba süllyedtünk, holott nem terveztük.

rá 1hétre valentin napot ünnepeltünk kettesben,vacsival,boldogan:) és március 4.-én 8db pozitív tesztet csináltam :)


hallottam olyan esetről, hogy nagyon rég próbálkoztak, de nem jött össze.gondolták hanyagolják, hisz az embert felemészti az állandó sikertelenség.majd kiruccantak valahová a határ mellé 1hét pihire, hogy lazuljanak, ne görcsöljenek a dologra.

utána nem sokkal pozitívat teszteltek:)

itt a lényeg ugye nem az hogy hova mentek, csak hogy kicsit kiszakadtak a mindennapokból,pihentek, élvezték egymás társaságát, de nem a baba miatt.

és láss csodát :)

KÍVÁNOM NEKTEK IS.

élvezzétek egymást, és ha nem is jön még össze, soha ne hibáztassátok egymást..

2010. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!