Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt valakinek...

Sandor 666 kérdése:

Terhességi teszt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Terhességi teszt először 1 csík és egy halvány jelent meg

Aztán vettünk még kettőt az egyiket el rontottam mert tulságosan bele engedtem a műanyag pohárba és ez a teszt elázott de ugyanúgy lehetett látni ugyanazt a halvány csíkot a 3. Viszont teljesen negatív lett

Szerintetek?



2023. jún. 16. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Valószínű az érzekenyebb lett pozitív.párnap múlva csinálj újat,sztem van baba ;)
2023. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
#1. Ugyan, ne ringasd már hamis ábrándokban...
2023. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

2#es nem ertelek..halvány tesztem volt 8 nap késéssel...van 2 fiam..

Első 3 teszt negatív volt...akkor?miért riogatnám?

2023. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Kedves Sándor, ha az ön tesztje lett pozitív, minél előbb forduljon orvoshoz.
2023. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

#3. Ha a sz@rrá áztatott teszten ugyanolyan vonal jelent meg neki, mint az első tesztjén, akkor az száradási csík/reagens helye lesz. Értelemszerűen a 3., rendesen elvégzett teszt negatív is lett. Ha terhes volna, ez nem történhetett volna meg.

És nem riogatást írtam, hanem hamis ábrándokban RINGATÁST.

2023. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!