Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek folyton harántfekvésben...

Akinek folyton harántfekvésben volt a babája, annak a végére befordult?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, az uh-okon is mindig harántfekvésben volt a baba, de mostmár egyre jobban érzem, hogy legalul, a hasam jobb és baloldalán van a feje, popsija. Második baba, az első már viszonylag gyorsan irányba állt. Valakinek volt hasonló? Mi lett a vége?
2023. jún. 18. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 24. hét környékén farfekvésből fordult meg a babám, ezért azt mondanám, hogy harántból még simán van esélye. Amikor nagyon mocorgott, akkor négykézlábra ereszkedtem könyöktámasszal úgy, hogy a csípő magasabban legyen, mint a váll. (Jógatanfolyamon tanultam.) És szépen befordult.

A nővérem harántfekvéses babája viszont nem fordult be és program császárral született meg.

Szóval nem tudni, hogy mi lesz.

2023. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfordult, de rosszul, aztán vissza haránt farfekvésbe. Program császár lett a vége.
2023. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
33.héten fordult be, addig végig harántban volt.
2023. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem farosra fordult. De ettől nálatok még bármi lehet.A 34-36 hétig nem valószínű, hogy téma lesz a császár, szóval addig azért még bőven van időtök.
2023. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem harántfekvésben volt, de a 32. héttől hetente felváltva volt far- illetve fejfekvésben. Tehát volt elég helye megfordulni. 38 hetesen farfekvésben volt, egy héttel később befordult (már épp császározni akartak), szerencsére onnan már maradt fejfekvésben. Úgyhogy még bőven tud helyezkedni, ne izgulj emiatt!
2023. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám majdnem végig harántos volt, a 34. héten fordult be.
2023. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még várok türelemmel. Csak az jutott eszembe, hogy esetleg amelyik baba szeret mindig ebben a pozícióban feküdni, nem forog minden irányba, mint pl. az első gyerekem, akkor lehet, hogy ő befordulni sem akar majd annyira. De akkor nem egyértelmű a válasz. Remélem befordul, nagyon szeretnék természetesen szülni. Köszönöm mindenkinek a tapasztalatokat! :)
2023. jún. 18. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést.. annyi különbséggel, hogy nekem 3.baba
2023. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt egy hónap. Befordult?
2023. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy írtál, pár napja voltunk uh-on, és szépen irányba állt, a szonográfus szerint valószínűleg már így is marad. :)
2023. júl. 22. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!