Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon hülye kérdés, és...

Nagyon hülye kérdés, és igazán nincs is rá válasz, de mit csináljak akkor, ha egyetlen egy lánynév sem tetszik? Egyiket sem választanám szívesen (nem viccelek).

Figyelt kérdés
Volt vki hasonló helyzetben? Milyen megoldást talált?
2008. dec. 30. 16:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Ha már a névválasztásról van szó,szerintem oyan nevet kellene adni amelyik szerinted tetszik a gyereknek is,de mégse legyen olyan,ami elvont név(lehet ritka),de ez csak az én véleményem,de jótanácsnak inkább a naptárból nézz nevet,akkor legalább tudod,hogy szerepel-e a magyar naptárban ... Sok szerencsét,biztos lessz egy olyan név,ami tetszeni fog,csak jobban át kell gondolni...
2009. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Te csak figyelj a babádra,majd megsúgja,hogy mi szeretne lenni.Mi is nehezen választottunk,mert nagyon sok szép név van.Különlegeset szerettünk volna,de a babó mindenárom Tamás szeretett volna lenni.Tominak becézzük.Nagyon talál hozzá,és nem bánom,hogy hallgattam rá.

Ha kislányom lett volna,mert Tomit valóban lánynak vártuk,akkor Annabella lett volna.

Ne aggódj,majd be fog ugrani,ebben biztos vagyok!Sok boldogságot és örömteli babázást!

2009. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, volt tuti fiúnevünk, a lány név kérdésben meg nem egyeztünk. Ami páromnak tetszett az nekem nem jött be, ami meg szerintem volt szép, az páromnak nem.
2014. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!