Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha holnap tesztelek van...

Ha holnap tesztelek van esély, hogy kimutatja?

Figyelt kérdés

Volt egy missed ab-om mert 9 hetesen nem volt szívhang, vártunk 2 mensest, amit a doktor úr javasolt, azóta látott ultrahangon minden rendbe van, a femibion 0át is szedem és azt mondta már próbálkozhatunk.

Viszont 6nap múlvára nem várom és vannak ugyan olyan tüneteim mint az előző várandósságom előtt.

Holnap reggel első vizeletből egy 10es teszt kimutatná vajon?

Korai terhességi gyors tesztet vettem X-Epil



2023. jún. 23. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai
2023. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Korai szerintem is.

6 nappal előtte? Max az nap amikor megjonne.

2023. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Korai
2023. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Az xepil ráadásul a legrosszabb választás, szinte minden esetben szellemcsíkos. Garantáltan holnap itt fogod kerdezgetni, hogy élőben jobban látszik, csak a fotón nem, de biztos pozitív ugye?

Igazából változik valami ha valami csoda folytán mégis ennyivel előbb pozitív lenne? Ha marad, 6 nap múlva is ott lesz még, ha menni akar akkor pedig egy teszt nem fogja visszatartani.

Ennyivel előtte azokat a tüneteket sajnos csak beképzeled. Ha mégsem, akkor pedig a teszt is pozitív lenne. De nem az xepil.

2023. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 100%-ra mondom, hogy ha 5-6 nappal mensi előtt x-epillel tesztelsz (én nem a ciklus legelején volt kósza peteérésed), akkor negatív lesz.

A Predinél lenne egy hajszálnyi esély, hogy kimutassa, de az is nagyon kétesélyes.

Várj pár napot szerintem, és Predi vagy Facelle teszttel próbálkozz, az X-epillel főleg ráérsz nemvárt napján.

2023. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a predi mutatta 6 nappal előtte az x epilnek kellett m~g 2-3 nap, hogy derengjen ott valami
2023. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Negatív, úgyhogy egy Clearblue-val fogok tesztelni az esedékesség napján.

Viszont az alhasam már napok óta be van alul keményedve, fel vagyok puffadva, mint egy 5 hónapos terhes 😅

Meglátjuk Csütörtök reggel 🙂

2023. jún. 26. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta vmi fejlemény?
2023. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!