Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. :) Az utóbbi pár napban elég erős tüneteket produkálok. Melleim megnőttek,erős hányingerem van,szédülés,pici görcsök,valamint orrvérzés is. Egész nap aludni tudnék.. Viszont 8 nap a menzeszig. Várjak még a teszteléssel?

2023. jún. 27. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyolc nappal mensi elott semmilyen tunet nincs .

Tesztelhetsz,de tuti negativ lesz a teszt.

2023. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fejeztem ki magam.

Mensi elott 8 nappal nem lehetnek terhes tuneteid.

2023. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom.. :( PMS tünetekre gondoltam,de eddig nem tapasztaltam mindegyiket. Türelmetlenül fogom várni ezt a 8 napot,hogy leteljen.
2023. jún. 27. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a melleid megnöttek 6 nappal ovuláció után amikor jobb esetben még be sem ágyazódik az a megtermékenyitett petesejt.Ezek biztos nem terhes tünetek.
2023. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor várok még. Köszi a tanácsokat :))
2023. jún. 27. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg lehetnek. Attól is függ, tudod e pontosan mikor volt ovuláció. Mert ha nem, akkor lehet most hamarabb volt, mint gondolod, és már beagyazodhazott....
2023. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Általában applikáción követem. Június 16-22 volt Ovum. Bár nálam szokott kicsit játszani,meg most 2 nappal előbb is jött meg,mint vártam.

Szóval nem tudom. Várok és meglátom mi lesz..:) De azért örülnék egy pocaklakónak nagyon!

2023. jún. 27. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Azért vannak tüneteit, mert babát szeretnél és bebeszélted magadnak.

Naponta van 20 ilyen kérdés, amire egy jó válasz van. A terhességi tüneteket a HCG hormon jelenléte okozza, amelyet a teszt is kimutat vizeletből. Ha már annyi jcg hormon termelődött,ami ilyen markáns tüneteket okoz, akkor a tesztről le kell ugrania a 2. csíknak. Ergo...? Ha tesztelsz és negatív, akkor nem a terhesség okoz ilyen tüneteket.

2023. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm,de nem beszélek be magamnak semmit. Nyílván,mint a többiek,én is csak kíváncsi voltam,ki tud tanácsot adni,vagy esetleg egy kis reményt. De mindenképp tesztelni fogok.. Szép napot :))

2023. jún. 28. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha Juni 16 volt ovud akkor már predivel tesztelhetsz 😊 én szorítok neked 😊
2023. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!