Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mit tapasztaltok...

Kismamik, mit tapasztaltok atadjak a helyet tomegkozlekedesen, elore engednek postan es a tobbi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00


Neked szeretteid?? Ki szeret egy ilyen nemtörődöm embert?? Én meg teszek majd szeretteidre!! Álljon akkor is ha leszakad a dereka meg pisilnie kell majd hátradőlők és csak nézem!

Minden sorod Téged minősít! Egy érzelmileg full szegény intelligenciahiányos maximum 24 éves lehetsz. Ha nem akkor egy középkorú rosszuindulatú ember. Mindkét esetben megkérlek beszélj az anyukáddal Ő mit gondol ezekről az átadás helyekről. Neki sem adják át mikor cipekedik? Akkor bezzeg sajnálod mi? Anyukád helyében elsüllyednék hogy ilyen embert sikerült a világra hoznom!!!!

2010. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
66%

ja és ui: bár hangoztatod hogy mindenkivek egyenértékű vagy egy normálisan gondolkodó embernek nem kell. Önbizalomhiányod óriási amit ezzel vezetsz le.


Ha a körülötted lévőkell nem törődsz akkor kivel? a kutyapiszok ami a cipődön van nyilván többet ér mint EGY EMBER (nem kismama nem gyerek hanem ember).

De semmi gond Isten nem ver bottal ezért majd más módon be lesz hajtva rajtad ez a gondlkodás.....

2010. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 67%.

Neked teljesen igazad van. Ugyan kit érdekel a másik ember, forduljon fel ott ahol van. Az állatok fontosabbak, hiszen eddig csak az állatok irányában árultál el bármilyen figyelmet.

Őszinte leszek: sajnállak téged. Tényleg, szívemből. Az ennyire közönyös, másokat semminek nem néző emberek elégedetlenek, boldogtalanok, semmit nem látnak a világ szépségéből. Te soha nem fogod megtudni, milyen jó érzés másokért bármit tenni, akár ismeretlenül is, pusztán azért, mert boldogító, ha másokon tudsz segíteni.

Ezért szomorú, ahogy gondolkozol. A hihetetlen közönyöd arra kárhoztat, hogy sosem fogod megtapasztalni az emberi lét szépségeit. Milyen furcsa, hogy egy faj vagyunk, és te minden fajtársadra nagyívben teszel. Ennél még az elefántokba is jóval több empátia, és érzés szorult, pedig állítólag te vagy az értelmes faj. Ők sosem tesznek nagy ívben egymásra, mert ez a túlélés, és a teljes élet záloga.

Nálunk meg az életé. És tudom, hogy nem tartasz igényt a szánalomra, de azért én szánlak, mert te nem élsz, csak vegetálsz. Az érzések, illetve a világra nyitottság, az empátia nélküli létezés ugyanis nem élet, csak vegetáció.

2010. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
72%

Tegnapi 21:19-nek:

Igen, a terhesség nem betegség, de sokkal szarabb állapotot produkálhat, mint egy valós betegség!

Ezek szerint te vagy nem voltál még terhes, vagy marha nagy mázlid volt, hogy simán viselted! Én például 16 hetes vagyok, de még mindig massziv hányingerem van és itthon, főzés közben kb. 20x kell lefeküdnöm, és nem azért, mert lusta vagyok, hanem mert állandóan ájulok, nem tudok állni!

Hidd el, hogy nagyon szar érzés! Nem tudom, mi lenne velem, ha a postán vagy akárhol 10-20 perceket kéne állnom, mert az ilyenekből kiindulva, ahogy te is megnyilvánultál, nem sok jóra számithatnék.

Ennyire érzéketlen és tapló hogy lehetsz, ne haragudj?????

2010. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
60%

Jól letámadtátok a 67%-ost, pedig szerintem egyszerűen csak elmondta a véleményét.

Aki nekem írta, hogy semmire nem ment a kommunikációjával őt sajnálom, mert ott tényleg nem te voltál a bunkó, és szerintem illetlenség nem átadni a helyet egy olyannak, aki rosszul van, de ha valaki nem kéri más nem feltétlenül veszi észre, és egy egyszerű terhes nőről pedig senki nem gondolja, hogy épp hogy érzi magát. Tőlem ha olyat kér bárki, akár idegen akár ismerős, ami a javát szolgálja és tudom teljesíteni megteszem, ha mellettem összesnek nekem első dolgom segíteni, de senki ne várja el, hogy egy teljesen egészségesnek és jólétnek örvendő embernek adjam át kérés nélkül a helyem, csak mert más állapotban van. Aki kérésre sem adja át az bunkó és aki kérés nélkül nem adja át úgy, hogy észreveszi, hogy valaki rosszul van az is bunkó, de aki csak simán tényleg nem tart betegnek egy terhes embert, az akkor sem lesz bunkó, ha itt mindennek elhordjátok azokat a válaszolókat, akik esetleg nem 100%-ban értenek egyet.

2010. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
70%

Ha értelmezted volna, amit írt a 67%-os, akkor nem így válaszoltál volna. Előbb olvasd el a kommentjeit, utána reagálj.

A maximális közöny, és a többi ember fejére sz@rás nem az "elmondta a véleményét" kategória.

Ahogy nem is a véleményére reagáltak, hanem a hozzáállására, és az intelligenciájára (illetve annak hiányára).

2010. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
51%
Elolvastam mindenki válaszát. Elhiszem, hogy nektek nem tetszik, én sem értek vele egyet mindenben, a vörös iszap kérdésben például nem, mert szerintem nem hibásak az állataikat ért veszteségekért az emberek és én iszonyatosan sajnálom őket, vérzik a szívem, ha eszembe jut, de ettől még nem firtatom más IQ-ját és nem mondok olyat, hogy nem szeretik és egyebek.
2010. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
17%

Az miért nem minősít és ciki amit te írsz?

"Neked szeretteid?? Ki szeret egy ilyen nemtörődöm embert?? Én meg teszek majd szeretteidre!! Álljon akkor is ha leszakad a dereka meg pisilnie kell majd hátradőlők és csak nézem!

Minden sorod Téged minősít! Egy érzelmileg full szegény intelligenciahiányos maximum 24 éves lehetsz. Ha nem akkor egy középkorú rosszuindulatú ember. Mindkét esetben megkérlek beszélj az anyukáddal Ő mit gondol ezekről az átadás helyekről. Neki sem adják át mikor cipekedik? Akkor bezzeg sajnálod mi? Anyukád helyében elsüllyednék hogy ilyen embert sikerült a világra hoznom!!!!"

Így beszélni semmilyen emberről nincs jogod. Vagy neked meg van engedve, vagy nem értem? Miért van az hogyha az egyik "k*rva anyázik " az felhábírító, de amikor a másik vissza "k*rva anyázik" akkor azt szabad és észre sem vesszük? Ebben aztán sok logika van. Ha így beszélsz te sem vagy jobb nálam. A szánalomra meg valóban nincs szükségem, viszont a baj nem ezzel van hanem azzal hogy sosem láttál még, nem ismersz és nem is fogsz csak elolvastad egy véleményem, ebből igencsak buta és felelőtlen dolog megmondani hogy a másik ember milyen, mert a józan észnek is ellent mond. Szóval engem az zavar hogy közlöd velem milyen vagyok, mikor már bocs de én egy icccurka-picurkát jobban ismerem magam. Talán engedtessék már meg ennyi... Most én is mondjam azt hogy te egy boldogtalan ember vagy mert a kedvenc színed a sárga? Amit írtál az kb ilyen okos volt.

2010. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
50%

"Aki nem adja át a helyet tömegközlekezédsen az egy szellemileg megkeseredett ember, akinek kivánom hogy soha ne legyen gyereke!!!"


Szerintem ez volt a legdurvább, az összes közül. Hogy lehet ilyen hangnemben beszélni a másikkal? Szerintem ez elég pitiáner dolog ahhoz, hogy ilyen kívánságokat zúdítsunk a másikra. Komolyan, milyen ember az, aki meddőséget kíván a másiknak???? És hiába mondjátok ez baromira nincs egy szinten a helyátadással. És akkor ez nem baj? Csak van két tábor egyik jó egyik rossz? Miféle meglátás ez?

2010. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
74%

Te teszel mindenkire én meg rád és a szeretteidre. konkrétan lesz@rom minek tartod magad. Én nem embernek.

További minden jót neked. Szomorkodjál és siessél kellőképpen minden buszon mertón villamoson. Ücsörögjél, nézzél ki az ablakon és mond el magadban 100x hogy Te egyenérétkű vagy. Ez való Neked. Szegény családod.

2010. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!