Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mit tapasztaltok...

Kismamik, mit tapasztaltok atadjak a helyet tomegkozlekedesen, elore engednek postan es a tobbi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
74%
hát az ilyenek inkább ne szaporodjanak. ugyis sokan vagyunk:-))
2010. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
57%

Ez elég rendesen téged minősített. Biztos jól esik azoknak, akik olvassák és esetleg nem lehet gyerekük. Még szerencse, nem hogy nem helyátadás alapján osszák azt, hogy kinek lehet gyermeke és kinek nem. A legundorítóbb kívánság, ami csak létezik és még mosolyogsz is rajta.

Ne haragudj, az én értékrendembe ez nem fér bele. A válaszaid minősége kritikán aluli és nem érdekel mennyire sértődsz meg, szerintem ilyet mondani gusztustalan még olyan embernek is, akit ismersz, nem hogy egy olyannak, akinek egy teljesen átlagos témáról más a véleménye, mint a tiéd.

2010. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
"Boldogok a lelki szegenyek" Szerintem elegge elfajult ez a dolog, hagyjuk egymas velemenyet, valoszinuleg sok mindenben kulonboztok meg, de ez az elet szepsege, mindenki maskepp gondolkozik. Ezert lehet eszmecserelni, vitatkozni, de ami itt folyik, mar meltosagon aluli, kerem hogy hagyjatok abba.
2010. okt. 13. 21:50
 54/63 anonim ***** válasza:
55%

1. nem vagyok sértődős

2. nem érdekel mit gondolsz

3. aki magas ivből tesz minden körülötte lévő emberre hát annak tényleg ne legyen. Azért álljon már meg a menet egy kicsit. Legyen tele a világ olyan emberekkel mint Ő. Aki csak ül és van szive nézni hogy elessen egy buszon egy kisgyerek mert Ő szomorú és ül a seggén? Kicsit Te is kapjál a fejedhez!

Na mindegy uramisten már az is elkeseritő hogy ezt még magyarázni kell....

na csá.

2010. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek veled kérdező, tényleg mindennek a teteje, ami itt folyik, képtelenek elfogadni egyesek mások véleményét. Köszönöm, hogy te értelmesen reagáltál mindenre és a korodat meghazudtoló módon sokkalta értelmesebben reagáltál, mint minden válaszoló. Mielőbbi boldog babavárást nektek (legalábbis akkorra amikorra tervezitek :) )
2010. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
13%
Mikor kértem én hogy foglalkozz velem vagy a szeretteimmel? :) A szeretteim majd megoldják ha le akarnak ülni. Olyannal meg akinek muszáj ülni nem megyek sehova mert nálunk van ki foglalkozzon velük nem úgy mint az okos, független és szent kismamákat akik kiutálják az összes családtagot, anyóst és elköltöznek az ország másik végébe. És mikor mondtam hogy senki nem érdekel? Én azt mondtam a kismamák meg a gyerekeik nem érdekelnek, mert nem kedvelem őket... De azért ők nem teszik ki az emberiség egészét. Van rajtuk kívül még elég ember akit lehet sajnálni meg segíteni... Biztos velem van a baj és nem veled aki tigrisként harcolsz egy buta kérdésen? Komolyan ez a világ legnagyobb gondja? Hát vicces vagy.
2010. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
18%
Meg az is téged minsőyít hogy mert én nemt etszek neked akkor a szeretteimnek akarsz keresztbe tenni. Mert ez ugye igen jogos és okos gondolkodás... Az ilyeneket okosan ki kell kerülni, nem észre venni nehogy ki kelljen mondani hogy nem vagy jobb... Mi értelme van mocskolódni. Valójában csak te őrjöngsz itt, én meg csak a véleményem írom le. Feleslegesen fárasztod magad az utálkozással.
2010. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
61%
ja hogy anyós vagy:-)) hát ezzel kellett volna kezdeni:-)) Igy már mindent éretek, köszönöm hogy megmagyaráztad:-)) Megnyugodtam. kistigris!!!:-)
2010. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy a 6. 7. választ senki nem olvasta? Az ő válaszaik tetszettek a legjobban.

Egyébként attól, hogy valaki nem adja át azonnal a helyét olyannak, aki nincs rosszul nem feltétlenül utál bárkit, vagy tesz mindenkire. Én pl. senkit nem utálok és mindenkinek segítek, aki megkér, nekem a kisgyerekekkel és a kismamákkal sincs bajom, jó persze engem is felhúz, ha elémdurakodnak kérdezés nélkül a boltban vagy bárhol, mondván gyerekkel vannak, de ez nem utálat, én spec szeretem, a legjobb barátnőm is kismama és a legjobb kismama a világon, abszolút humoros, mint volt és ugyanolyan mint a terhessége előtt. Szóval elég durva következtetés ebből, hogy utálják őket..én szeretem őket, csak az elvárásokat nem.

2010. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
69%

Jesszusom, mi van veletek? Még olvasni is kellemetlen.

67%, bár a válaszodat egy embernek címezted, gondolom, azért feltűnt, hogy nem ugyanaz írta az általad reagált kommenteket.

Én továbbra is sajnállak. Valóban nem ismerlek, de a stílus maga az ember, és ezzel a hozzáállással, ami neked van, nem kell nagy IQ harcosnak lennem, hogy kitaláljam, alapból milyen típusú ember vagy.

Valóban gáz néhány reakció, amit kaptál, viszont erősen provokáltad a válaszolókat, kvázi megérdemelted, hogy a fejedre koppintsanak, még ha a stílussal nem is értek egyet.

Kéz a kézben ellavírozhattok 77%-al, ugyanazon tőről fakadtok, és szánlak mindkettőtöket. Fogalmatok sincs milyen az a világ, ahol az emberek figyelnek egymásra. Ja, tudom, nincs is rá igényetek, ha jól esik, csak higgyétek ezt. Pedig csak kicsit kellene nyitnotok, és meglátnátok, sokkal szebb is lehet a világ a ti beszűkült kis helyeteknél. Jó éjszakát.

2010. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!