Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb és gyengébb magzatmoz...

Kevesebb és gyengébb magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap óta a kisfiam eléggé takarékon van odabent. Mozog,de kevesebbet, és nem olyan erősen,intenzíven mint szokott.

Szívhangfigyelővel hallgattam tegnap este. Erősen ver a kis szíve. Ma reggel is ugyan érzem őt olykor ,de nagyon gyenge, kis fészkelődés..

Hétfőn lépünk a 30.hétbe. Csütörtökön voltunk orvosnál,aki uh-on megnézte mint mindig. Minden rendben van vele. Jövőhéten megyünk genetikai vizsgálatra kedden.

Tapasztalt más is ilyet? Talán a bolond idő? Front?


Köszi szépen.



2023. jún. 29. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már nem vagyok terhes, 8 hónapos a babám, de ez a front minket is taccsra vágott. 12 órát aludt egyhuzamban a gyerek, nekem a fejem fáj.

Babám olyan, mint az őszi légy egész nap. Simán el tudom képzelni, hogy nálatok is ez van.

Azért ha nem aktivizálódik és úgy érzed inkább menjetek be megvizsgáltatni.

Kávét próbáltál inni? Csokit enni ilyesmi? Az megébreszti őket.

2023. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkor már egész más a mozgása,mint korábban. Kevesebb a helye, már nem tud rugdalni, csak feszít, nyújtózkodik. Persze a frontok miatt ismlehet lustább.
2023. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont hétfőn leszek 30 hetes kisfiúval, és az enyém is nagyon lusta ma. Általában a lelkemet kirúgja, most meg alig érzek néhány puha kis mocorgást. Ráadásul elég sokat keményedek is, úgyhogy ijesztő. De valószínűleg nincs bajuk, csak ilyenjük van. Egy párszor a lányommal is megijedtem hasonló nem mozgások, túl sok mozgások, keményedések miatt, de sosem volt baj.
2023. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is majdnem 12 órát aludt múlt éjjel, sose szokott ennyit, tuti van valami front.

Babaként is ilyen punnyadós volt, ha ilyen volt az idő :)

Először persze én is tiszta ideg voltam tőle, és nekem szívhang figyelőm sem volt, de a doki megnyugtatott :)

2023. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap ahogyan kiírtam a kérdésemet rá úgy egy fél órára szépen aktivizálódott a legény.😊

Onnantól egész nap. Este pedig szokásosan fel volt pörögve.


Felesleges volt szerencsére az aggodalmam..


Köszi még egyszer.

2023. jún. 30. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!