Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezte(te)k néha elbizonytalan...

Érezte(te)k néha elbizonytalanodást a várandósságotok során?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pontosan, hogy bár terveztük a babát, és természetesen nagyon várjuk már, néha rámtör az érzés, hogy "te jó ég, mit művelünk", és mi lesz itt még később. Tudom, hogy idétlenül hangzik, pedig elég alaposan megfontolt döntés volt részünkről a gyerekvállalás, mégis vannak ilyen napjaim, amikor eléggé megijeszt a baba gondolata, hogy milyen lesz, és hogyan boldogulunk majd. Nyugtassatok meg, hogy más sem csak a rózsaszín felhőben úszott/úszik ilyenkor. :D
2023. jún. 29. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ohhh


Àltalàban szülés előtti hónapban bepánikolok


( 3. Terhesség.. most sincs másképp)

2023. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen, néha én is érzem ezt.

(2. baba)

2023. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Amikor 2 év után először lett pozitív a teszt -tehát régóta gyúrtunk rá jártunk kivizsgálásokra, nem csak becsúszott- az első gondolatom egy hangos káromkodás volt majd a pánik, hogy úr isten biztos, hogy ezt akarom/akarjuk? Kb végig futott az agyamon minden mint egy kis videó 🤦

Nyugi azóta 3 gyerekünk van 😂

2023. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyankor szokott negatív gondolatom lenni, amikor a férjemmel nézeteltérésünk van. Természetesen jó a házasságunk, mégis megfordul elkeseredésemben, hogy miért kellett nekünk a baba.... (5.gyermekünket várjuk 😊 ) Aztán elmúlik ez az érzés.
2023. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megint ki pontozgatja le a válaszokat??
2023. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pozitív tesztnél volt, hogy Úristen, innen már nincs visszaút... De aztán hamar túllendültem rajta. Mivel nem tudtam, mi vár rám, a környezetemben senkinek nem volt kisbabája, így nem is féltem. Pedig kemény :D
2023. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én tipik rózsaszín ködbe úszó voltam. Àlom terhességem volt. Aztán megszületett a gyerek és koppantam meg akkor borultam ki, hogy èn erre nem készültem.. szóval a másodiktól màr jó előre pànikolok hogy ne érjen meglepetés..😃
2023. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont úgy, mint a 7-es. Az elsőnél madarat lehetett velem fogatni a nap 24 órájában, állandóan cuki baba ruhákat nézegettem. Most 7 hónapos terhes vagyok a másodikkal, tervezett baba és tudom, hogy ha nem lennék terhes megvesznék, hogy akarok még egyet, de így is időnként rámtör, hogy úristen, mégis mi a francot gondoltunk? :D Általában, amikor úgy érzem, hogy az elsővel sem bírok, vagy megijedek a szüléstől. Azzal kapcsolatban is ilyen vegyesen érzek. Hol azonnal szülni akarok, hol örülök, hogy még van 2 hónapom. :)
2023. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon sokszor. Elsőnél is, most másodiknál is.

Első babánál azért nagyobb volt a rózsaszin köd, még nem tudtam mire készülünk. Most sokkal jobban izgulok (21.hét) pedig a nagy már majdnem 5 éves. Hasonló dolgok járnak a fejemben mint a 7-esnek.

2023. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elsővel is izgultam, de nem annyira, nem igazán tudtam mi vár rám.

Most a másodikkal gyakran azaz érzésem, hogy nem is babára készülök, hanem egy küzdelemre. Pedig teljesen tervezett, de már tudjuk milyen egy gyerek és nincs illúziónk.

2023. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!