Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezte(te)k néha elbizonytalan...

Érezte(te)k néha elbizonytalanodást a várandósságotok során?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pontosan, hogy bár terveztük a babát, és természetesen nagyon várjuk már, néha rámtör az érzés, hogy "te jó ég, mit művelünk", és mi lesz itt még később. Tudom, hogy idétlenül hangzik, pedig elég alaposan megfontolt döntés volt részünkről a gyerekvállalás, mégis vannak ilyen napjaim, amikor eléggé megijeszt a baba gondolata, hogy milyen lesz, és hogyan boldogulunk majd. Nyugtassatok meg, hogy más sem csak a rózsaszín felhőben úszott/úszik ilyenkor. :D
2023. jún. 29. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem az ijeszt meg hogy mi lesz ha lesz vmi gond a szülésnél, mi lesz ha bántják az iskolában, óvodában, megverik, tanárok tönkreteszik


De ez meg semmi a kamaszkorhoz képest

Rengeteg az undorító férfi, ha lány lesz rengeteg veszély fenyegetheti, megha csak el akarna menni szórakozni egyet…

2023. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De, nem egyszer ramtort az erzes. Most fel eves, rosszabb napokon most is elgondolkodom, hogy miert tettuk ezt magunkkal. Termeszetesen tervezett baba volt es imadjuk, de k@rva nehez, meg kell mondjam.
2023. jún. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a terhesség vége felé jött rám a félelem az ismeretlentől, hogy milyen lesz a szülés és egyáltalán mit fogok kezdeni egy csecsemővel, honnan fogom tudni hogy épp miért sír majd stb. Miután meglett a fiam, bele rázódtam. Most a terhesség eleje óta aggódok, hol ezért, hol azért, pedig nagyon vágyott baba, de végig fut néha az agyamon, hogy megint kezdhetjük előről az egészet. Nálunk elég nagy korkülönbség lesz a két gyerkőc között, ezért is lesz fura újból átélni mindent. A szülésről meg ne beszéljünk, mert a fiam császáros volt, most viszont egyelőre semmi nem indokolja hogy megint az lesz, így ugyanott vagyok, mint az elsőnél. Fosok az ismeretlentől😊
2023. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11, pont ezaz :(

A lányokat sokkal több mindenre figyelmeztetni kell, mint a fiúkat, mert nyilván minket meg tudnak erőszakolni, de a fiúkat nem.

2023. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nagyon nyugis terhességem volt minden szempontból. A szulestol sem féltem, csak az volt a fejemben max, hogy legyünk túl rajta és legyen minden rendben. Aztán 38.hetre született, úgyhogy így a ,, legvége" is kimaradt .
2023. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!