Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakítás után 4...

Terhességmegszakítás után 4 héttel óvszerrel lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Sajnos beteg baba volt,azért kellett megszakítani a terhességet.A férjem külföldön van,és mikor hazajön,még csak 4 hét telik el a műtét óta.Aki átesett ilyenen,megírná,mennyi időt vártak utána?Köszönöm!
2010. okt. 13. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a doki 6 hetet mondott...de ha visszamész hozzá megvizsgál és mondani fogja úgyis...Sajnálom a babát
2010. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asszem 6 hetet kell várni utána,mint a szülés után,de végülis a te felelősséged,hogy mikor szexelsz! Gondolom védekeztek,mert teherbe nem szabad esni 3 hónapig! (ha jól tudom,ennyi a min. idő)
2010. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hét.
2010. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eszo ***** válasza:

sokmindentől függ..

pl:

mennyi idős volt a terhesség?

milyen volt a műtét?


nekem 5és fél hetesen volt vetélésem, és művi uton kellett befejezni..ez volt júni 7-én..3 hetes kontrollon már minden rendben volt..30 napra rá jött meg..és utána már újra próbálkoztunk is..

a kontrollon kérdezz rá!

2010. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13+3 volt a terhesség.Én is 6 hetes kontrollra megyek,és persze óvszerrel védekeznénk.Na majd akkor 1 hónap múlva megkérdezem a dokit.Köszi a válaszokat.
2010. okt. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!