Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, napi 1...

7 hetes terhes vagyok, napi 1 doboz cigit szívtam el, lehet baja a magzatnak?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg hogy 7 hetes terhes vagyok, és nagyon sokat dohanyoztam, napi 20 szal,nagyon félek hogy már most vosszafordithatatlan karosodast okoztam a babamnak.... Jart mar így valaki, és érdekelne hogy hogy alakult...

Természetesen mostmar leszokom.


2023. júl. 6. 07:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
12%
Semmi baja nem lesz ettől.
2023. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
17%

Igen, az orvosok és ápolók pont nappali műszakban a gyakori kérdéseken szoktak lógni. Ahelyett, hogy a 200%-os túlterheltségben ellátnák a munkájukat.


Nem vagy te se orvos, se ápoló, meg eü dolgozó, 2 munkanélküli bohóc vagytok.

2023. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

Azt ugye tudod hogy egy orvos, eüs dolgozó is otthon van a babájával, gyerekével.

Ahogy most én is.

A munka rendünk pedig olyan h van h délelőtt ráérünk gykzni. Hiszen ha ügyeletes lettem volna tegnap, ma itthon lennék.


Ugye hogy nem gondolkodsz?!


Kérdező

Ezt senki nem tudhatja h okoztál e maradandó károsodást.

Beteg gyerekek születnek nem dohányzó anyáknak is. Az arányok változnak.

Olyan mint az orosz rulett. Csak nálad 2 töltény van a tárban, nem 1.

Tehát nagyobb az esélyed h kiloccsantsd az agyad

2023. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%

Na ha ilyen eü dolgozók vannak, mint a 14-es, akkor tényleg ne is várjunk semmit.


Ezt egyszer egy hülye kitalálta, hogy "többet árt, mint használ a leszokás", azóta meg minden (fél)analfabéta ezt a frázist puffogtatja.

Igen, analfabéta az, aki nem képes utánanézni, hogy ez mekkora hülyeség.


Már a Facebookon is kérték az orvosok, hogy jelentkezzen az a kollégájuk, aki névvel, arccal vállalja azt, hogy ilyen tanácsot ad a terheseknek.

Nem jelentkezett egy sem...

2023. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
20%
Egészséges lányom született, a sztori kB ugyanaz
2023. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
30%
En nem azt mondtam hogy a cigaretta jò, mert nagyon nem, de a stresszel nagyobb kárt csinál a magzatnak mintha napi egy két szálat elszívna. Saját tapasztalat is, és orvos is mondta.
2023. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
67%
Jaj imádom az ilyen "én is így voltam, egészséges gyerekem született" hozzászólásokat. Azt persze nem irja le, hogy a gyereknek tanulási nehezsége van-e, vagy épp annyi az IQ-ja, mint egy lepkének... De "egészséges".
2023. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb, mikor egy fél - 1 éves gyerekről jelentik ki nagy mellénnyel, hogy egészséges bibibí, pedig füstölt anyuka, mint a gyárkémény.

Erre majd akár 20 év múlva érdemes visszatérni...


Ezeknek az orvosoknak a nevét pedig nyilvánosságra kell hozni, hadd tudja az egész orvos társadalom, kik ezek a komoly szakmai tudással bíró kollégák.


De valamiért mindig csak "az orvos" néven emlegeti őket mindenki. 😆

2023. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
73%

28: igen sajnos úgy alakult, hogy terhességem elején dohányoztam, aggódtam is utána mikor kiderült, hogy terhes vagyok, és hál'istennek nem lett semmi baja.

Nem volt tanulási nehézsége, semmi, persze nem azt mondom alakulhatott volna másképp is, szerencsém volt

Megnyugtatásként írtam, hogy nem törvényszerű, hogy akkor most már beteg a baba

2023. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
32%
30. És miből phd-zett? Hány nyelven beszél? Jól.ment neki a matek? Milyen gyakran beteg? Termékeny, lett gyermeke?
2023. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!