Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használhatok lázcsillapítá...

Mit használhatok lázcsillapításra?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva egy kicsit. Az orrom folyik elég rendesem, meg a fejem zúg egy kicsit, a hőm 37,2. Ha esetleg belázasodnék (de nagyon remélem nem fogok) mit vehetek be? Rubophen és Algopiryn van itthon. Mekkora hőnél kell csillapítani a lázat?

16 hetes 5 napos kismama


2010. okt. 13. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rubofent ajánlott a dokim láz esetén!
2010. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2010. okt. 13. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem algot ajánlott a rubuphen semmit nem ért.
2010. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az advil ultra vált be,szépen kiizzadod,ráadásul a vesemedence miatt lázasodtam be,ez annak volt köszönhető,hogy a baba úgy feküdt,hogy elzárta a húgycsövet visszaáramlott a pisi és ez bepangott,befertőződött,tehát nem azért mert felfáztam vagy valami,és azt szedheted is,fájdalomra is mert nem, tartalmaz olyan készítményt amit nem lenne szabad szedned.

üdv. 33hetess km

2010. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok,azt még elfelejtettem,hogy a terhesség alatt normális az állandó hőemelkedés,és én azt mondanám neked,hogy olyan 37.8-9 körül már érdemes csillapítani,mert a láz többet árt,mint egy lázcsillapító.

33h.km

2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére nem volt szükség lázcsillapításra (remélem nem is lesz) :). Kezdek jobban lenni, már csak kicsit folyik az orrom, viszont be van dugulva.
2010. okt. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!