Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhesen vinnètek a...

7 hónapos terhesen vinnètek a másik gyereket oviba nyáron?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebben mozgok, hamar kifulladok, sokszor már főzni sincs erőm,nem a gyerekkel játszani. Úgy gondoltam,hogy a nyári leállás (1hónap) alatt nem viszem másik oviba,de ha vége,viszem,mert neki is jobb gyerekek között. Hát az óvónő beszólt,hogy ha itthon vagyok,minek viszem. Pedig csak ebédig lenne,utána hoznám haza.
2023. júl. 10. 15:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30%
29# Atya ég...vedd már észre,hogy veled nem ért senki egyet itt. :D Elég csak a pontjaidat látni. Mit szajkózod a hülyeséged. Igaza van 30-asnak,valóban ugyanaz persze lepasszolni egész nyárra és az,hogy néha kell egy kis én idő,ha neked ugyanaz,fordítva vagy bekötve. Óvoda nem gyerekmegőrző. Nekem is van én időm,apuka átveszi a szabadnapján és lazulok,heti 1x van azért szabadnapja szerencsére. Ezt jelenti az én idő. Az más,ha rosszul van anyuka és táppénzen is van,mert akkora a gáz,vérzik bármi. Akkor nyilván kell egy megoldás,első körbe gondolom végigjárta,hogy van-e nagyszülői segítség,stb. és azért eshetett erre a megoldás,mert nincs senki. Ez egy más helyzet,de te arról írsz,hogy valakinek pihenésre van szüksége.
2023. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
36%

Nem azt írta a kérdező, hogy egész nyárra, és azt se, hogy egész napra. De senki nem olvassa el normálisan, csak támadja mindenki. Eleve azt írta, csak ebédig. Az napi 4 óra.

Amúgy meg attól, hogy valakinek otthon van nyári szünetben a gyereke, egyáltalán nem garancia arra, hogy foglalkozik is vele. Nálunk az utcában van olyan óvodás korú gyerek, aki tengődik jobbra-balra, általában valamelyik szomszédnál csavarog. Mert anyuka nem foglalkozik vele. Lehet, hogy a kérdező százszor többet foglalkozik a nagyobb gyerekkel egy délután alatt, mint az ilyen fröcsögők itt.

2023. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
28%

30#



Ha anyuka dolgozna akkor ugye nem lenne probléma, hogy oviba kell mennie nyáron is, de ha otthon van anyuka akkor a világ legszarabb szülője. Ugye? 😂 Hogy is van ez? 🤔



Te sem érzed a különbséget.


Nem mindenki fitt és jár a 7.mennyországban terhesen..

2023. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
28%

33as, úgy van, hogy ha anyuka dolgozik akkor nincs otthon. ha nem dolgozik otthon vakargatja... :-D


De persze sokkal egyszerűbb lepasszolni majd valaki foglalkozik vele ő meg heverészik mert épp terhes.

2023. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
37%

#33!

Az a nagy különbség, hogy aki dolgozik, annak LEHETŐSÉGE nincs vele lenni, aki meg otthon vakarja, az lehetne vele, csak NEM AKAR.

A terhesség meg bocs, de nem kifogás. Hacsak nem veszélyeztetettként fekszik kórházban, akkor igenis oldja meg. Nem kötelező két gyereket vállalni, ha nem bírja.

2023. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
72%

35#


Neked sem kötelező megmondani ki hogy élje az életét, hogy mire ossza be az idejét 😉 gyerekkel vagy anélkül.



4 óráról van szó, és újfent tessék elolvasni értelmezni, hogy nem érzi jól magát.

Persze ha nagymama vinné el 4 órára az segítség lenne. 😂

2023. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
84%

Ha kötelező oviba járni, akkor a gyereket nem kell sajnálni.

Csak akkor ha a szülő "lepasszolja"


Értem.. 😂

2023. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!