Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terheléses cukrom kissé...

Ha terheléses cukrom kissé magas lett, (7,8) és dietetikushoz kuldtek, akkor ez hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Most ezentúl milyen gyakran kell bejárnom a kórházba?Meddíg?Mikor csinálják az újabb terhelést?Vagy egyáltalán ez most hogy is van? :-)Koszi a segítséget...
2008. dec. 31. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A dietetikus azt fogja neked mondani, hogy kerüld azokat az ételeket, amiben van cukor+ szénhidrát mentesen kell enni napi 5x vagy 6x. Nekem napi 180g szénhidrátot engedélyezett.
2008. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi:-)
2008. dec. 31. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 200 gr-os diétán vagyok. Nem lehet semmit enni, amben cukor van, tehát mindent nézni kell.

6x kell ennem egy napés nem lehet se kevesebb, se több a bevitt szh, mint 200gr.

Emelett táplálkozási naplót kell vezetnem, amit majd néz dietetikus.

3 hetente kell menni a kórházba és ott 3x vesznek vért:

-éhgyomorra

-majd reggeli uán 1 órával

-tízórai után 1 órával

Itthon is tanácsos méregetni a cukrot.

2008. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, pont ezt szerettem volna tudni!:-)
2008. dec. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!