Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is fura, hogy...

Szerintetek is fura, hogy lefoglaltam egy fotózást úgy, hogy akkor 16 hetes leszek?

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerint ciki úgy fotót készíteni, hogy még nem látszik igazán a pocak. Szüleimnek és nagyszüleimnek, valamint magunknak szeretnék kedveskedni egy fotósorozattal, mert most még eléj jól bírom magam, valamint a baba nemét is már tudjuk, így valamilyen formában azt is szeretném megjeleníteni a beharangozó képeken. Szerintetek gáz vagyok emiatt?

2023. júl. 13. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó akkor jó. Miért érdekel idegenek véleménye egy ilyen esemény kapcsán?
2023. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy ő azért se merné, mert ha közben komplikáció lép fel és meghal a baba, akkor rossz lesz ráézni a képekre meg magyarázkodni másoknak, hogy mégse lesz gyerek.
2023. júl. 13. 21:57
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne gáz?

Ismerősöd csak bálna pocakkal fotózza le magát, amúgy soha máskor? 😀

2023. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ismerősöd gáz, meg te, hogy ezen kattogsz és neki akarsz megfelelni ezzel....
2023. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Ismerősöd nincs a valóságban, gondolattorzításai vannak. Kivetíti a saját félelmeit rád.

A kapcsolatot megszakítanám, mert ez nem építő, csak romboló.

2023. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

4. vagyok ma 21:58-as


mondjuk valóban ott figyel ilyen lehetőség, is, mit előbb említettél


de ettől még fotózkodni gondolom lehet


bár itt fotózkodás volt magadnak, magatoknak


és nem arról volt szó, hogy instán-facebookon-tiktokon ezt mutogassad azért, hogy .... na ez érdekes olykor


meg az, hogy "magyarázkodni" tehát másoknak akarsz megfelelni, annak az ismerősödnek, meg mutogatni mindenkinek mi van és nem az, hogy magadnak és rokonoknak és stb (?)

2023. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Most ne értsd félre, de az a gyerek 10 évesen is meghalhat akkor egyáltalán ne készíts róla képet mert rossz emlék lesz?.. ha te kismama fotózást szeretnél hajrá.
2023. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki de ha kismama fotózást szeretnél nem sok értelme van 16 hetesen.
2023. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem nevezném kismama fotózásnak, inkább bejelentőnek.


Majd kismama fotózást is szeretnék, ha az állapotom úgy engedi. Ha nem, akkor csak csinálok magamről majd egy tükrös képet, vagy megkérem a férjemet, hogy fotózzon le.

2023. júl. 13. 22:07
 10/23 A kérdező kommentje:
Igazából csak úgy került szóba, hogy elküldtem neki egy képet a ruháról, hogy mit gondol róla, milyen lenne egy fotózáshoz, aztán kérdezte meg, hogy milyen meg mikor.
2023. júl. 13. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!